Manuel Fernandes'ten Fikret Orman hakkında olay yorum - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Manuel Fernandes’ten Fikret Orman hakkında olay yorum

Manuel Fernandes

Beşiktaş’ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Manuel Fernandes’in Başkan Fikret Orman konusunda ilginç açıklamalar yaptığı öne sürüldü. Siyah-beyazlı takım, Anderson Talisca’nın takımdan ayrılmasının ardından bu boşluğu doldurmak için eski oyuncusunu gündemine almıştı.

Beşiktaş, bana bu parayı vermez

Lokomotiv Moskova’dan yılılk 4 milyon Euro kazanan Portekizli oyuncu, Siyah-beyazlı kulübün kendisine bu parayı vermeyeceğini ifade ederek, ‘Zaten para için gitsem Çin’e giderdim. Oradan yıllık 6 milyon Euro’luk teklif aldım” dedi.

Fernandes: Fikret Orman, beni sevmez

Milliyet’te yer alan habere göre tecrübeli oyuncunun Rusya’da devamlı gidip yemek yediği mekanlardan birisinin sahibi Erdal Çetinkaya ve arkadaşlarının Portekizli oyuncuya transfer süreci hakkında konuştukları belirtildi. Yıldız futbolcunun arkadaşları, Fernandes’in Beşiktaş’a transferi konusunda kendilerine şöyle söylediğini ifade ettiler: “Burada 4 milyon euro kazanıyorum. Beşiktaş bana bu parayı vermez. Ayrıca burada çok mutluyum. Para için gitsem, Çin’den 6 milyonluk teklif aldım. Ayrıca Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da beni sevmez. Beni tekrar alacağını ve isteyeceğini sanmıyorum. Şu an ayrılmayı düşünmüyorum. Ama Beşiktaş’ı seviyorum. Bir gün Türkiye’ye dönersem sadece Beşiktaş’ta oynarım.”

Beşiktaş, Manuel Fernandes’i transfer edecek mi ?

Başkan Fikret Orman da hafta içinde beIN Sports’ta katıldığı bir programda Portekizli futbolcunun transfer edilip edilmeyeceği ile ilgili bir soruya ise şu cevabı vermişti: “Fernandes gelmek istiyor. Gidiş şeklinden memnun değildim ama bir insan hatasını kabul ediyorsa, ikinci şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Quaresma’da yaptık, iyi oldu. Manuel ile ilgili taraftarın bir isteği var, bir konuşmam lazım. Maliyet koşullarına bakmak lazım. Tabiki en önemlisi burada Şenol Güneş’i nasıl bir düşüncesi var. Onun fikrini almamız gerekiyor”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber