Manuel Fernandes: Türkiye'yi özledim - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Manuel Fernandes: Türkiye’yi özledim

Manuel Fernandes

Yaz transfer döneminde ismi Beşiktaş ile anılan futbolculardan Manuel Fernandes, Türkiye’yi çok özlediğini açıkladı. Portekiz’de yayın yapan A Bola’ya demeç veren Portekizli yıldız, yaz döneminden beri kulübü Lokomotiv Moskova ile sorun yaşadığını da belirterek ocak ayında Rusya’dan ayrılabileceğini ifade itti.

Manuel Fernandes, Beşiktaş’ın gündeminde mi ?

Siyah-beyazlı yönetim, Talisca’nın takımdan ayrılmasının ardından eski oyuncusunu gündemine almış fakat bu transfer gerçekleşmemişti. Gazetede Rusya’dan ayrılması halinde hangi ülkede futbol hayatını devam ettirmek istediği şeklindeki soruya ise tecrübeli yıldız, “Hangi ülkede kariyerime devam edeceğimi tam net değil. Portekiz’e dönebilirim. Ancak Türkiye’de futbol oynadığım günleri de unutamam. Türkiye’de futbol oynamak hakikaten çok zevkli. Türk taraftarların maçlardaki tutku inanılmaz ve bulaşıcı bir şey. Türkiye Ligi’ni özlediğimi söyleyebilirim” diye cevap verdi.

Yaz transfer döneminde Fikret Orman, Fernandes konusunda mesafeli yaklaştığı ve kararı da Şenol Güneş’e bıraktığını ifade etmişti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber