Marcelo Guedes, Lyon’a imzayı attı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Marcelo Guedes, Lyon’a imzayı attı

Marcelo Guedes

Beşiktaş’tan Fransa’nın Lyon takımına transfer olan Brezilyalı oyuncu Marcelo Guedes, Fransız kulübü ile sözleşme imzaladı.

Siyah-beyazlı kulüp ile Lyon arasında uzun süren görüşmeler sonucunda taraflar anlaşmaya varmış Brezilyalı oyuncu da sağlık kontrollerinden geçmek üzere Lyon’a gitmişti. Yıldız oyuncu sağlık kontrolünden sonra resmi imzayı attı. Fransız takımının sosyal medya üzerinden canlı yayınladığı imza törenine Beşiktaşlı taraftarlar da birçok yorum yaptı.

Marcelo Guedes kaç para bonservis bedeli ile gitti ?

Siyah beyazlı yönetim Brezilyalı oyuncusu Marcelo’yu Fransa’nın Lyon takımına 7 milyon Euro bonservis bedeli ve 500 bin Euro başarıya dayalı bonus karşılığında toplam 7.5 milyon Euro’ya sattığını açıkladı.

Beşiktaş Kulübünden yapılan açıklamada KAP’a gönderilen açılamada şöyle denilmişti: “Profesyonel futbolcumuz Marcelo Antonio Guedes Filho’nun transferi konusunda Olympique Lyonnais kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Sözleşme fesih bedeli olarak Olympique Lyonnais kulübü tarafından şirketimize 7.000.000 Avro garanti, 500.000 Avro performansa dayalı olmak üzere toplamda 7.500.000 Avro ödenecektir. Oyuncunun Dayanışma Katkı Payları da  Olympique Lyonnais kulübü tarafından karşılanacaktır.”

Marcelo Guedes’in eşi gözyaşlarına hakim olamadı

Beşiktaş’tan Lyon’a transfer olan Marcelo Guedes’in eşi Taty Lima, Siyah-beyazlı taraftarların mesajları karşısında gözyaşlarını tutamadı.

İstanbul’da bulunmaktan mutlu olduğunu her ortamda dile getiren Brezilyalı futbolcunun eşi, siyah-beyazlı taraftarların kendisine gönderdiği mesajları görünce gözyaşlarına engel olamadı.

Marcelo’nun eşinin paylaşımı

Taty Lima sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Beşiktaş taraftarlarını kelimenin tam anlamıyla duygulandırdı. Taty Lima, “Kelimeler gerçekten eksik kalıyor. Mesajlarınız, desteğiniz için çok teşekkürler. Her şey için teşekkürler.” dedi.

Marcelo’nun eşi Beşiktaş taraftarlarının mesajlarını okuduğu sırada canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber