Mario Balotelli'nin Beşiktaş'a transferi neden gerçekleşmedi ? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Mario Balotelli’nin Beşiktaş’a transferi neden gerçekleşmedi ?

Mario Balotelli

Cenk Tosun’un Everton’a transfer olmasından sonra golcü arayışlarına başlayan Beşiktaş’ta Mario Balotelli’nin transferinin gerçekleşmeme nedenleri ortaya çıkmaya başladı. İtalyan golcünün özel hayatındaki sorunların yanı sıra ekonomik nedenlerinde bu transferin gerçekleşmesine mani olduğu belirtildi.

Yıllık 6 milyon Euro istedi

Cenk Tosun transferi için Londra’ya giden Başkan Fikret Orman, burada ünlü oyuncunun menajeri ile de bir araya geldi. Menajerinin Beşiktaş’tan yıllık 6 milyon Euro talep etmesinden sonra Beşiktaş bu transfer defterini kapattı.

Şenol Güneş: Mario Balotelli’nin yararı olmaz

Antalya kampı sırasında basın mensuplarının transferle ilgili sorularını cevaplayan Teknik Direktör Şenol Güneş, bir gazetecinin ‘Balotelli’nin transferi gündemde. Sezon başındaki düşüncelerinizden bir değişiklik var mı?” sorusuna Şenol Güneş, “Balotelli’yi kim yazıyor bilmiyorum. Oyunculuğunu tartışmıyorum. Elimde de bu tip oyuncular var. Sindirilebilir oyuncuyu değiştirebilirsiniz. Ama benim aldığım bilgiler, kendisine ve etrafına zarar verebileceği yönündeydi. Ancak oyuncu olarak iyi bir isim. Bedava alıyorsanız gelsin, yaramazlık yaparsa göndeririz. Bedava almazsak göndeririz ve bu sefer para kaybederiz. O zaman almayalım. Oyuncu tipi olarak uyabilirdi ama özel hayatıyla ilgili sıkıntısı bize uymuyor. Jaja’yla aynı sıkıntıyı yaşamıştım. Yönetim istiyor, sen niye istemiyorsun diyorlardı” dedi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber