Mario Mandzukic'i isteyenler arasında Beşiktaş da var - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Mario Mandzukic’i isteyenler arasında Beşiktaş da var

Mario Mandzukic Domagoj Vida

Hırvatistan ile Dünya Kupası finalinde boy gösterecek Mario Mandzukic’in gelecek yıl hangi takımın formasını giyeceği yönünde yapılan bir haberde muhtemel takımlar arasında Beşiktaş’ın da ismi geçiyor. Yeni sezonda Juventus’tan ayrılacağı konuşulan Hırvat golcü hakkında her gün değişik iddialar ortaya atılıyor.

Devre arasında da gündemdeydi

Siyah-beyazlı yönetim, geçen yıl Cenk Tosun’u Everton’a sattıktan sonra da bu oyuncu ile ilgilenmiş fakat o dönem bu transfer gerçekleşmemişti. Şenol Güneş’in golcü istemesi üzerine yönetim golcü arayışları kapsamında Mandzukic’i tekrar listesine alsa da güçlü rakiplerle mücadele edecek. İtalya’da Calciomercato web sitesi golcü oyuncuyu isteyen kulüplerin başında Manchester United’in geldiğini aktardı. Haberde yine Hırvat yıldızı isteyen bir başka kulüp olarak da Beşiktaş’ın ismi yer aldı.

Domagoj Vida, İstanbul’da ağırladı

Öte yandan Siyah-beyazlı takımın devre arasında kadrosuna kattığı Domagoj Vida, imza töreni sırasında kime ‘Come to Beşiktaş’ demek istersin sorusuna Mandzukic cevabını vermişti. Vida, geçtiğimiz ay içinde Hırvat milli takımından arkadaşını İstanbul’da ağırlamıştı.

Beşiktaş Mario Mandzukic’i transfer edecek mi ?

Siyah-beyazlı yönetimin İtalyan ekibi ile mayıs 2020’ye kadar sözleşmesi bulunan golcü oyuncuyu satın alma opsiyonu ile kiralayabileceği dile getiriliyor. Hırvat yıldızın İngiltere’ye gitmemesi halinde Beşiktaş’a gelmesi için Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı Davor Suker, Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Slaven Biliç ve Vida’nın Siyah-beyazlılar hakkında olumlu bilgiler verdiği ifade edildi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber