Menajerlerden Beşiktaş'a Mario Mandzukic önerisi - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Menajerlerden Beşiktaş’a Mario Mandzukic önerisi

Mario Mandzukic

Beşiktaş yönetiminin gelecek sezon için kadrosuna kaliteli bir golcü katmak için çalışmalarına devam ederken Juventus ile yollarını ayırmaya hazırlanan Mario Mandzukic menajerler tarafından Beşiktaş’a önerildi. Siyah-beyazlı yönetimle temas kuran menajerlerin ‘İsterseniz sizin adınıza Mario Mandzukic için Juventus ile temaslara başlayabilirim” dedikleri aktarıldı.

Beşiktaş yönetimi satın alma opsiyonu ile kiralamak istiyor

İtalyan devi ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Hırvat oyuncu için Beşiktaş yönetimi de yol haritasını belirledi. Sözcü’de yer alan habere göre Siyah-beyazlı yöneticiler bu oyuncuyu kadrolarına katmak isterse satın alma opsiyonu ile kiralamak istiyor.

Domagoj Vida ve Davor Suker faktörü

Öte yandan yıldız oyuncunun Beşiktaş’a gelmesini kolaylaştıran etkenlerde belli oldu. Hırvat milli takımından takım arkadaşı Domagoj Vida, geçtiğimiz aylarda golcü oyuncuyu İstanbul’da ağırlamış ve kulüpten övgüyle bahsetmişti. Yine hafta içinde Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı Davor Suker, Beşiktaş Kulübü’nü ziyaret etmiş ve Fikret Orman ile görüşmeler yapmıştı. Siyah-beyazlıların bu oyuncuyu transfer etmeyi planlaması halinde Davor Suker’den da yardım isteyeceği dile getirildi.

Domagoj Vida, Mario Mandzukice ‘Come to Beşiktaş’ demek isterim

Diğer taraftan Beşiktaş’ın devre arasında sözleşme imzaladığı Domagoj Vida, imza töreninde basın mensuplarının kime ‘Come to Beşiktaş’ demek istersin sorusuna ‘Mario Mandzukic’ diye cevap vermişti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber