Nacer Chadli, Beşiktaş’ta iddiası - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Nacer Chadli, Beşiktaş’ta iddiası

Nacer Chadli Beşiktaş

Beşiktaş yönetiminin uzun süredir kadrosuna katmak için uğraş verdiği Nacer Chadli için Fransa medyasından büyük bir iddia geldi. Siyah-beyazlı kulübün bu oyuncu ile her konuda anlaşmaya vardığı öne sürüldü. Franca Footbal’da yer alan habere göre Beşiktaş, Chadli ile her konuda anlaştı. Yönetimin de West Bromwich ile pazarlık halined olduğu ifade edildi.

Maç kadrosuna alınmadı

Geçtiğimiz hafta teknik direktör Darren More, Chadli’nin takımla birlikte çalışmalara başladığını fakat hazır olmadığı için kadroya almadığını açıklamıştı. Chadli, Championsip’te bugün oynanan Norwich City maçının kadrosuna dahil edilmedi.

Nacer Chadli satın alma opsiyonu ile kiralanacak

Şenol Güneş’in de kadrosuna katılmasını istediği oyuncu ile yıllık 2.5 milyon Euro’ya anlaşan Siyah-beyazlı yönetim, bu oyuncuyu bir yıl kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor. Oyuncunun kulübü ile pazarlıkların sürdüğü ifade edildi. Beşiktaş yönetiminin West Bromwich Albion’ın küme düşmesinden sonra takımdan ayrılacağı kesinleşen Belçikalı oyuncuyu satın alma opsiyonu ile kiralamak istediği dile getiriliyor. Aradaki bonservis pazarlığının da 500 bin Euro’ya kadar düştüğü belirtildi. Beşiktaş’ın bu oyuncu için ciddi bir rakamı da gözden çıkardığı öne sürüldü.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber