ÖZEL-Fikret Orman'ın yeni yönetim kurulu listesinde kimler olmayacak ? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

ÖZEL-Fikret Orman’ın yeni yönetim kurulu listesinde kimler olmayacak ?

Fikret Orman Beşiktaş Yönetim Kurulu

Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın divan kurulu toplantısında erken seçim kararı almasının ardından yeni yönetime hangi isimleri almayacağı sorgulanmaya başlandı. Orman, sabah saatlerindeki divan kurulu toplantısında erken seçim kararı aldığını şu sözlerle açıklamıştı: “Zor bir süreçten geçiyoruz. Türkiye olarak da kulüp olarak da bunu yönetme durumumuz var. Tüzük tadiline ihtiyacımız var. Beşiktaş’ta çok zor bir sürece giriyoruz. Bunu yönetebilmek için heyecanımızı artırmamız lazım. 6,5 sene içinde hepimiz yorulduk ve bu yorgunluğun haricinde silkelenmemiz lazım. Yönetim kurulu olarak da eylül veya eylülün sonunda tüzük tadil kongresini yapacak ve bunu birleştireceğim” dedi.

Fikret Orman’dan hodri meydan

“Yönetim kurulu ile alakalı seçime gideceğim. Yeni bir güç ve yeni bir mücadeleye girebileceğimiz karar alacağım. İsteyen herkes aday olabilir, kamuoyuna ne söylemek istiyorsa gelir konuşur. Radikal kararlar alınması lazım. Kısa süre içinde seçime gideceğiz. Yeni listeyle aday olacağım. Projeleri olanlar, konuşanlar nasıl çözeceklerini anlatsınlar. ‘Hodri meydan.’ diyorum. Herkes gelsin ne söyleyeceği varsa söylesin, genel kurul kararını verir. Daha diri, daha heyecanlı bir yönetim kurulu kurmamız lazım. Süreç insanları yormuş olabilir, kırgınlıklar olabilir. Biz burada şahsımız için değil Beşiktaş için mücadele ediyoruz. Beşiktaş için mücadele etmeye devam edeceğiz. Aday olacak arkadaşlara, kapı arkasında dedikodu yapanlara söylüyorum, buyrun seçim var. Herkes gelsin aday olsun. Hiç merak etmeyin Beşiktaş’a canımız, sağlığımız müsaade ettiği müddetçe hizmet edeceğiz. Biz ne kara kışlar gördük, bunu da aşarız.”

Fikret Orman’ın listeyi kimleri almayacak ?

Başkan Orman’ın yeni oluşturacağı listeye yöneticilerden Ahmet Nur Çebi Erdal Torunoğulları, Metin Albayrak ve Hakan Kalkavan’ın listede olmaması bekleniyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber