ÖZEL- Kagawa'nın transferi için sponsor olacak firma - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

ÖZEL- Kagawa’nın transferi için sponsor olacak firma

Kagawa

Hafta başından beri Japonya’da bulunan Başkan Fikret Orman, ara transfer döneminde kadroya dahil edilen Kagawa’nın bonservisinin alınabilmesi için bazı görüşmeler yapıyor. Siyah-beyazlı yönetim, sezon sonunda Japon yıldızı kadroda tutabilmek için Japonya’da sponsor arayışlarına devam ediyor.

Birçok temas yapıldı

Başkan Fikret Orman yönetimindeki heyet, salı gününden beri Japonya’da birçok kurum ve kuruluşla bir araya geldi. Japonya Futbol Federasyonu ve kulübün Global Medya İşbirliği partneri Mainichi ile de görüşmeler gerçekleştirildi. Öte yandan Mainichi grubunun Türkiye’de yatırımları olmaması nedeniyle bu transfer için sponsor olamayacağı ancak Siyah-beyazlı kulübe bu transferde sponsor olabilecek kurum ve kuruluşlarla irtibat sağlayacağı kaydedildi.

Beşiktaş, Kagawa’nın bonservisini alacak mı ?

Uzun bir aradan sonra tekrar Japonya Milli Takımı’na seçilen Kagawa’nın transferi için gündeme gelen sponsorlardan da belli olmaya başladı. Başkan Orman’ın burada yaptığı görüşmelerde Kagawa’nın da sponsorlarından olan Yanmar şirketi ile görüşüyor. Türkiye’de de birçok alanda yatırımları bulunan şirket yöneticileri ile yapılacak görüşmelerde Japon yıldızın bonservisinin alınması için neler yapılabileceği konuşulacak. Yanmar şirketi Japonyo’da Nagai Stadı’nın da isim sponsoru.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber