Video - Pepe, ilk antrenman sonrası konuştu - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Video – Pepe, ilk antrenman sonrası konuştu

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Pepe, Siyah-beyazlı takım ile ilk antrenmanına çıktıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında bugün İspanya’ya gelen Beşiktaş, buradaki ilk çalışmasını yaparken yeni transfer Pepe de antrenmanda yer aldı.

Takımın kamp yaptığı otele erken gelerek takım arkadaşları ile tanışan Portekizli yıldız, akşam saatlerindeki antrenmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Pepe: Burada olmaktan mutluyum

Takımda herkesle tanıştığını belirten Portekizli futbolcu, “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. İlk idmanını yaptım. Herkesle tanıştım. Takım arkadaşlarım beni aralarına kabul ettiler için onlara teşekkür ediyorum. Çok sıkı çalışarak iyi sene geçebiliriz. Ben burada iyi karşılandım.Fizik olarak takımla aramda bir fark var. Bu hafta tek çalışıp, önümüzdeki haftadan sonra takımla birlikte çalışmak istiyorum. Beşiktaş’ta olmak benim için şans. Beşiktaş için çalışacağım. ” dedi.

Beşiktaş’a imza attıktan sonra Real Madrid’deki eski arkadaşları ve birçok kişi tarafından tebrik mesajları kaydeden Portekizli yıldız, sözlerini şöyle tamamladı: “İmza attığım günden bu yana çok kişi bana mesaj yolladı. Real Madrid’den arkadaşlarım da mesajlar yolladı. İyi dileklerini bana ilettiler. Bana bu dönemde şans verdiği için Beşiktaş’a teşekkür ediyorum. Hayatımda yeni bir sayfa açıyorum, yeni bir kültür tanıyacağım. Beşiktaş’ın hedefleri doğrultusunda her gün sıkı çalışıp, bu hedefleri gerçekleştirmek için çalışacağım.”

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber