Pepe'den Atınç Nukan'a geçmiş olsun mesajı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Pepe’den Atınç Nukan’a geçmiş olsun mesajı

Pepe

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Pepe, İspanya’da yapılan kampta sakatlanan ve en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı bildirilen Atın Nukan’a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

5 gündür yeni takım ile birlikte çalışan Portekizli yıldız, sol diz ön çapraz bağları kopan Atınç Nukan için sosyal medya hesabından geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Pepe, Atınç için neler yazdı

Atınç Nukan’ın bir çalışmadan resmini de koyan Pepe mesajında şunları yazıdı. “En yakın zamanda iyileşmen dileğiyle. Güçlü dur arkadaşım”

Atınç Nukan kaç ay sahalardan uzak kalacak

Sabah yapılan çalışmada sakatlanan genç futbolcunun en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı bildirildi. İdman sahasında acı içinde yerde kalan futbolcu takım arkadaşlarının yardımı ile sahadan çıkabildi.

Atınç’ın yerine kim oynayabilir ?

Yeni sezon öncesinde Pepe’yi alarak büyük sükse yapan Siyah-beyazlılar Marcelo Guedes’in Lyon’a transfer olmasına izin vermişti. Stoperde oynayan Atınç Nukan’ın sakatlanmasından sonra Beşiktaş’ta planlar iyice bozuldu. Yönetim, Marcelo’nun yerine oyuncu arayışını sürdürürken şimdi de Atınç’ın sakatlığı sonrasında mevcut stoperlerden biri kadrosunda tutabilir. Eldeki hangi stoperin kiralık gönderilmesinden vazgeçileceği de önümüzdeki günlerde belli olacak. Siyah-beyazlı takımda şu anda stoper bölgesinde Pepe, Tosic, Milosevic, Mitrovic ve Pedro Franco forma giyiyor. İlk etapta Atınç’ın yerine Milosevic’in kiralık olarak başka takıma gönderilmesinden vazgeçilmesi bekleniyor. Eğer takıma bir stoper transferi olursa o zaman bu durum değişecek.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber