Ricardo Pereira: Beşiktaş önünde tek hedefimiz … - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Ricardo Pereira: Beşiktaş önünde tek hedefimiz …

Ricardo Pereira Beşiktaş

Porto’nun Portekizli futbolcusu Ricardo Pereira, Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş önünde tek hedeflerinin kazanmak olduğunu söyledi. Vodafone Park’ta düzenlenen basın toplantısında konuşan Porto’nun 24 yaşındaki futbolcusu, “3 puanı kazanmalıyız. Kendimizi çok önce hazırlamaya başladık. Bizim için beraberlik yeterli olmayacak. Kazanmak tek hedefimiz. Çok iyi ve yoğun bir tempoda çalıştık. Yarınki maçta daha kompakt oynayacağız. Leipzig maçından daha zor bir karşılaşma olacak” dedi.

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Querasma hakkında da konuşan genç yıldız, “Beşiktaş çok kaliteli oyunculara sahip. Querasma da bunlardan biri. Porto’da da oynamış bir oyuncu. Onun kalitesinin farkındayız” dedi.

Beşiktaş taraftarının tezahüratları

Öte yandan Vodafone Park’ta Beşiktaş ile Leipzig arasında oynanan maçta taraftarların yaptığı tezahüratlardan dolayı Timo Werner’in oyundan çıktığının hatırlatılması üzerine Ricardo Pereira, “O maçta yaşanan olayı duyduk. Buradaki atmosfer bizim için çok zorlayıcı olacak ama bunu bilerek hazırlandık ve İstanbul’a geldik” diye konuştu.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber