Ricardo Quaresma: Anderson Talisca'nın geleceği çok parlak - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Ricardo Quaresma: Anderson Talisca’nın geleceği çok parlak

Beşiktaş-Kasımpaşa Anderson Talisca

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Brezilya Milli Takımı’nın aday kadrosuna çağrılan Anderson Talisca’nın geleceğinin parlak olduğunu söyledi. Yıldız futbolcu, yarın akşam Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih ile oynanacak maç öncesinde düzenlenen basın toplantısına katıldı. Takımın bu seviyeye gelmesinin önemli bir durum olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, “Bu seviyeye geldiğimiz için takımı kutlamak istiyorum. Şampiyonlar Ligi’nde bu noktaya gelmek kolay değil. Yarın büyük bir takımla çok zor bir maç yapacağız. Şampiyonlar Ligi’nde geldiğimiz bu seviyenin tadını çıkarmak istiyoruz” dedi.  Aldığı 5 maçlık cezanın henüz 2’sini çektiğini kaydeden Portekizli yıldız, “Uzun süre olmadı, 2 maç kaçırdım. Bu sürede iyi idman yaptım. Bu tür maçlara iyi hazırlanıyorum. Fizik olarak eksiğim olduğunu düşünmüyorum. Tabii oynayıp oynamamam hocama bağlı” diyerek hazır olduğunu ifade etti.

Yarın farklı bir maç olacak

Maç içinde herkesin hata yapabileceğini vurgulayan Quaresma, “Futbolda hatalar her zaman var. En önemlisi bütün oyuncuların elinden gelenin hepsini vermeye çalışmasıdır. İlk maçta bütün takım elinden gelen gayreti gösterdi. Yarın çok daha farklı bir maç olacak. İlk maçtan bağımsız bir maç. Yarın da elimizden gelenin en iyisini yapıp iyi bir sonuç almaya çalışacağız” dedi.

Anderson Talisca’nın geleceği parlak

Brezilyalı bir medya mensubunun Talisca’nın Brezilya Milli Takım aday kadrosuna çağrılmasını sorması üzerine tecrübeli futbolcu, “Talisca mutlu oldu. Bütün oyuncular Milli Takım’a gittikleri zaman mutlu olurlar. Genç ve yetenekli bir oyuncu ve çok parlak bir geleceği var” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber