"Ricardo Quaresma en iyi kanat oyuncusu" - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

“Ricardo Quaresma en iyi kanat oyuncusu”

Ricardo Quaresma

Süper Lig’in yıldız oyuncusu, Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma hakkında övgü dolu sözler kullandı.

Geçtiğimiz sezon Atiker Konyaspor’da oynadığı futbolla adından bahsettiren Necj Skubic, Süper Lig’deki en iyi kanat oyuncusunun Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma olduğunu söyledi. Yeşil-beyazlı takımın yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya’nın Salzburg şehrinde kamp yaptığı otelde, açıklamalarda bulunan Skubic, Süper Lig’de çok üst düzey futbolcuların bulunduğunu ifade etti.

Ricardo Quaresma geçen yıl beni çok zorladı

Geçtiğimiz sezon kendisini zorlayan futbolcuların başında Quaresma geldiğini ifade ede Sloven futolcu, “Benim için Türkiye’deki en iyi kanat oyuncusu Quaresma. Geçtiğimiz sezon beni en çok zorlayan isim de Ricardo Quaresma oldu.” dedi.

Qurasma ve Pepe özel çalışmalar yapacak

Beşiktaş’ta yeni sezon hazırlıklarına izinleri nedeniyle geç katılan Pepe ve Ricardo Quaresma’nın özel çalışmalar yaparak takımla aradaki farkı kapatacakları bildirildi. Portekiz milli takımı ile Konfederasyonlar Kupası’nda mücadele eden yıldız futbolcular, turnuva bitiminde izne çıkmış, İstanbul’daki çalışmalar ve Çin seyahetinde yer almamıştı. Pepe, ilk gün takımla birlikte antrenmanlarda yer alırken Quaresma ise kampa iki gün gecikmeli dahil olmuştu. Portekizli yıldız için Teknik Direktör Şenol Güneş’in özel bir idman programı hazırladığı ifade edildi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber