Ryan Babel'in Flamengo'ya transferinde son dakika gelişmesi - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Ryan Babel’in Flamengo’ya transferinde son dakika gelişmesi

Beşiktaş Ryan Babel

Beşiktaş’tan Ryan Babel’i transfer etmek isteyen Flamengo, Hollandalı yıldızı kadrosuna katmak için  rakamı 8 milyon Euro’ya yükseltti. İlk teklif olarak 4 milyon Euro ile masaya oturan Brezilya kulübü, kademe kademe teklifini arttırdı.

En son teklif 8 milyon Euro

Gün içinde Brezilya basınında Flamengo’nun son teklifinin 7 milyon Euro olduğu ve yarına kadar bekleyecekleri yönünde haberler yer almıştı. Brezilya kulübü yetkilerinin akşam saatlerinde 8 milyon Euro’ya yükselttikleri belirtildi.

Beşiktaş yönetimi, Ryan Babel’i satacak mı ?

Daha önceki rakamları düşük bulan Beşiktaş yönetiminin gelen 8 milyon Euro’luk teklifin ardından kendi arasında durum değerlendirmesi yaptığı ve Hollandalı futbolcunun takımdan ayrılmasına izin verebileceği konuşuluyor. Yönetimin, sezon sonunda bedelsiz olarak takımdan ayrılacak oyuncunun yüksek bedelli yeni sözleşme istemesinden dolayı satışa daha sıcak baktığı ifade  ediliyor.

Shakhtar Donetsk maçı son karşılaşması olabilir

Avusturya kampında bulunan ve Shakhtar Donetsk ile oynanan hazırlık maçında ilk 11’de başlayan Babel’in tranfseri gerçekleşirse bu karşılaşma son maçı olabilir..

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber