Ryan Babel transferinde son durum! Kalıyor mu, gidiyor mu ? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Ryan Babel transferinde son durum! Kalıyor mu, gidiyor mu ?

Beşiktaş Ryan Babel

Beşiktaş’ta yaklaşık 10 gündür Ryan Babel’in Flamengo’ya transfer olup olmayacağı konuşulurken gün içinde sıcak gelişmeler yaşandı. 4 gündür İstanbul’da Beşiktaşlı yöneticilerle görüşmeler yapan Brezilyalı yetkiler, 7 milyon Euro teklifte bulunup beklemeye başladı.

Beşiktaş yönetimi kabul etti ama …

7 milyon Euro’luk teklifine olumlu bakan Siyah-beyazlı yöneticiler, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek oyuncunun gidişine sıcak bakmaya başladı. Akşam saatlerinde Beşiktaş yönetiminin Flamengo’nun yaptığı teklifi kabul ettiği ifade edildi. Dutch Footbal’da yer alan habere göre Beşiktaş’ın teklifi kabul etmesine rağmen Babel’in Türkiye’de mutlu olduğunu ve ayrılmak istemediğine yönelik bir haber yaptı.

Oyuncunun menajeri  Winnie Haatrecht de Hollanda basınında De Telegraaf’a yaptığı açıklamada Babel için gelen teklifi Beşiktaş’ın kabul ettiğini fakat oyuncusunun son anda Brezilya’ya gitmekten vazgeçtiğini açıkladı.

Ryan Babel’den Türk medyasına gönderme

Öte yandan Hollandalı oyuncu, son günlerde hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak Türk medyasını yalanlayarak sosyal medya hesabından  bir paylaşım yaptı. Babel’in paylaşımı şöyle:

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber