Sakatlanan Atınç Nukan, ne kadar sahalardan uzak kalacak ? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Sakatlanan Atınç Nukan, ne kadar sahalardan uzak kalacak ?

Atınç Nukan

Beşiktaş’ta bu sabah yapılan çalışmada sakatlanan Atın Nukan’ın ne kadar sahalardan uzak kalacağı yönünde ilk gelen bilgiler hiç iç açıcı değil. İspanya’daki kamp sırasında sabah antrenmanında sakatlanan genç stoperin ilk yapılan muayenesi sonucunda sol diz ön çapraz bağının koptuğu açıklandı.

Atınç Nukan ne zaman sahalara dönecek ?

İlk müdahale saha içinde yapılırken genç oyuncunun en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı ifade edildi. Yaşanan pozisyon sonrasında Beşiktaşlı futbolcuların, Atınç Nukan’a çok üzüldükleri kulübün paylaştığı resimlerde görüldü. Hatırlanacağı üzere İstanbul’daki çalışmalarda Gökhan Töre sakatlanmış ve ameliyat edilmişti.

Atınç’ın yerine kim oynayabilir ?

Yeni sezon öncesinde Pepe’yi alarak büyük sükse yapan Siyah-beyazlılar Marcelo Guedes’in Lyon’a transfer olmasına izin vermişti. Stoperde oynayan Atınç Nukan’ın sakatlanmasından sonra Beşiktaş’ta planlar iyice bozuldu. Yönetim, Marcelo’nun yerine oyuncu arayışını sürdürürken şimdi de Atınç’ın sakatlığı sonrasında mevcut stoperlerden biri kadrosunda tutabilir. Eldeki hangi stoperin kiralık gönderilmesinden vazgeçileceği de önümüzdeki günlerde belli olacak. Siyah-beyazlı takımda şu anda stoper bölgesinde Pepe, Tosic, Milosevic, Mitrovic ve Pedro Franco forma giyiyor. İlk etapta Atınç’ın yerine Milosevic’in kiralık olarak başka takıma gönderilmesinden vazgeçilmesi bekleniyor. Eğer takıma bir stoper transferi olursa o zaman bu durum değişecek.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber