Şenol Güneş'in aklı fikri Şampiyonlar Ligi’nde - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş’in aklı fikri Şampiyonlar Ligi’nde

Şenol Güneş

Beşiktaş’taki kariyerini sezon sonunda noktalayacak Şenol Güneş, Siyah-beyazlı camiaya güzel bir şekilde veda etmek istiyor. Kara Kartal’da 4. sezonunu geçiren tecrübeli teknik adam, 2 şampiyonluk ve bir üçüncülük elde etmişti.

İkinci yarı Güneş gibi doğdu

Sezon başından beri Siyah-beyazlı kulüpteki geleceği tartışılanbaşarılı teknik adam, özellikle ilk yarıda alınan başarısız sonuçlardan dolayı birçok kesimin eleştirilerine maruz kalmıştı. Yönetimin sözleşme uzatma teklifinde bulunacağını belirtmesine rağmen bunu resmiyete dökmemesi üzerine Güneş, yeni sezon için TFF ile anlaşmaya vardı. A Milli Takım ile anlaşsa dahi bunun Beşiktaş’taki işine engel olmayacağını dile getiren başarılı teknik adam, ikinci yarı ile birlikte takımına büyük katkı sundu ve takım aldığı üst üstü başarılı sonuçlarla zirveye doğru yaklaştı.

Şenol Güneş, ekonomik olarak da katkı sunmak istiyor

Akşam’da yer alan habere göre tecrübeli hocanın takımı ilk iki içine sokarak Şampiyonlar Ligi’ne götürmeyi ve buradan da kulübe ciddi gelir sağlamak istediği konuşuluyor. Böyle bir başarının Beşiktaş’a mali kaynak sağlama açısından iyi bir miras olacağını düşünen Güneş, Şampiyonlar Ligi’ne girilmesi durumunda da Siyah-Beyazlılar’ın yeniden mali açıdan yükseliş fırsatı yakalayacağını hesaplıyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber