Şenol Güneş: Beklenen bir puan kaybı değildi - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş: Beklenen bir puan kaybı değildi

Şenol Güneş Sergen Yalçın

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2 puan kaybettikleri için üzgün olduklarınıbelirterek, “Bugün kazansak bile yeterli bir oyun olmadığınısöyleyebilirim” dedi. 
Spor Toto Süper Lig’in 15. hafta açılış maçında Beşiktaş,deplasmanda karşılaştığı Aytemiz Alanyaspor ile 0-0 berabere kaldı. 
Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşanGüneş, kaybettikleri 2 puanın kendileri için üzüntü verici olduğunu dilegetirdi. 
Oyundan da memnun olmadığının altını çizen Güneş, “Maçtanönce kazanma isteğimiz ve moralimiz vardı, sahaya bunu yansıtamadık. Oyunuhızlı başladık ve toparladık. Hücumda fazla pozisyon üretemedik. Çıkışta topkayıplarımız oldu. İyi pas yapamamak, kaybedildikten sonrada özellikle sonbölümde rakibe de kontradan pozisyon verdik. Maçtan önceki düşüncemiz sahayatam yansımadı. İstek var ama daha tempolu olmalıydı, kopmalar oldu. Rakip takımhaklı olarak 3 puan alamazsa bir puan gayet normal. Onlar elinden geleni yapmışolabilir ama bizim tempomuz çok yavaştı. Bir takımın yavaş olması, temposununaz etkinliğiniz azaltır. Zaman zaman pozisyon oldu ama karşılıklı bizim içinyeterli değildi. Sonuç olarak iki puan kaybettik” diye konuştu.

Şenol Güneş: Puanların ne olacağını bilemeyiz

“Şampiyonluk yarışında ciddi bir yara aldığını düşünüyormusunuz?” şeklindeki soruya Güneş, “Puanların ne olacağını bilemeyiz. Hermaçta kaybedilen puanlar olumsuzluk arz ediyor. Bugün içinde geçerli. Geçmiştede kazanabileceğimiz maçlarda puan kaybettik. Bugünde bizim için beklenen birkayıp puanı değildi. Bu yarış devam edecek, kimin ne yapacağı belli olmaz. Burakipler içinde, bizim için de geçerlidir. Biz sadece kendi oyunumuzu daha üstseviyeye çıkararak her maçı kazanmak için sahaya çıkacağız. Bugün kazansak bileyeterli bir oyun olmadığını söyleyebilirim” cevabını verdi. 
(

a

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber