Şenol Güneş'in Gençlerbirliği’ni imha planı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş’in Gençlerbirliği’ni imha planı

Şenol Güneş

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, cuma akşamı Ankara’da Gençlerbirliği’ne karşı sahada nasıl bir futbol oynatacağının detayları belli oldu. Milli maç arasından dolayı birçok oyuncusundan eksik çalışan Siyah-beyazlılarda Gençlerbirliği maçına yönelik çalışmalar devam ediyor. Beşiktaş’ta Şili Milli Takımı’nda bulunan Gary Medel, Hollanda Milli Takımı’nda yer alan Ryan Babel ile Portekiz Milli Takım’ında yer alan Ricardo Quaresma ve Pepe henüz takımla idmanlara katılmadı. Bu futbolcuların yarın sabahki son idmanda yer almaları bekleniyor.

Şenol Güneş gol çalıştırdı

Hafta boyunca yapılan idmanların son bölümlerinde tecrübeli teknik adamın kanat oyuncularından ceza alanı içine bol bol orta yaptırıp Cenk Tosun ve Negerdo’ya gol çalıştırdı. Kanatlardan yapılacak ortalar için bek mevkiinde oynayan Caner ve Gökhan Gönül’ün de ileri çıkıp ortalar yapmasını isteyen Şenol Güneş, ayrıca duran toplar konusunda da özel çalıştırma yaptırdığı ifade edildi.

Beşiktaş kanat ortalarda etkisin ortaya koydu

Öte yandan Siyah-beyazlı takım ligin ilk 7 haftasında kanat ortalarında yine rakiplerine karşı fark yarattı. Beşiktaş geride kalan 7 haftada da 43 isabetli orta ile ligin zirvesinde yer aldı. En çok isabetli orta ile en çok isabetli orta kesen bek ise Caner Erkin oldu.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber