Şenol Güneş: Güzel futbol oynayarak kazanmak istiyoruz - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş: Güzel futbol oynayarak kazanmak istiyoruz

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yarın akşam UEFA Avrupa Ligi’nde Malmö ile oynanacak maç öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşuyor.

Loris Karius: Kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz

Güneş’ten önce basın toplantısında konuşan Loris Karius, “İlk deplasman maçımızı oynayacağız. En iyi performansımı göstereceğiz. En iyi üst düzeyde oynarsak üç puanı alabiliriz. Kazanarak devam etmek istiyoruz.”

“Her hafta daha iyiye doğru gidiyorum. Takım arkadaşlarım bana her zaman yardımcı oldular. Özellikle savunma oyuncuları detaylar üzerinde konuşuyoruz. Ligde gol yemeden ilk maçımızı geçen hafta oynadık”

Şenol Güneş’in sözlerinden öne çıkanlar

“Sıcak bir yerden soğuk bir iklime geldim. Buraya üç gün öncede gelmiştim. Güzel sahada da bir maç oynamışlardı. Yarınki maçın keyifli geçmesini diliyorum. Tabiki kazanmak istiyoruz. Zor bir maçı güzel bir futbol oynayarak kazanarak ayrılmak istiyoruz.”

“Son maçı oynadık. Arkasından bu maça Atiba listede olmadığı için Adriano sakat. Pazar günkü maçta önemli. Milli takım sebebi ile pazartesi günü olmadı.”

“Bizde de onlarda iyi oyuncular var. Önemli olan yarın iyi oynamaları. Yarın da başarılı olmak istiyoruz.”

Şenol Güneş, kendisine sorulan “Sizin takımda güçlü Quaresma ve Pepe var. Hepsi yarın oynayacak mı ?” “Pepe’yi büyük ihtimalle kullanacağım. Quaresma ile ilgili henüz karar vermedim. Hem rakibin hem de bizim oyuncuların durumuna göre bu akşamki idmandan sonra kesin karar vereceğim.”

Şenol Güneş: Galatasaray derbisini pazartesi günü oynayabilirdik

Takvim müsait fikstür düzenlemesinde etkiniz yok mu ?

“Ben söylediğim konularda bize ayrıcalık yapılsın demiyorum. Programlar dahilinde maçlar oynansın dedim. Bunu konuşarak gündeme getirmek istemiyoruz. Galatasaray ile maç oynayacağımız Pazar günü oynadık. Bunun doğru olmadığını söyledim. Doğrusu bir gün sonra oynanabilirdi.”

“Atiba’yı Avrupa Ligi’ne alınmadığı için pişman mısınız ?” sorusuna “O günkü durumuna göre bir karar aldık. O günün şartları ile karar alındı. Negredo bir anda gitti. Biri oynamadığı zaman diğeri oynayacaktır.”

Ricardo Quaresma oynayacak mı sorusuna cevap

Yabancı bir gazetecinin ısrarla Quaresma oynayacak mı ? sorusuna Güneş, “Oynatalım mı? İzlemek isterseniz bir ara sahaya süreriz.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber