“Şenol Güneş için umarım bizi zorlayan bir durum olmaz” - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

“Şenol Güneş için umarım bizi zorlayan bir durum olmaz”

Ahmet Nur Çebi

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Teknik Direktörleri Şenol Güneş’in Milli takıma gidip gitmeyeceği sorulara cevap verdi. Bordum İlçesi’ndeki Kartal Yuvası mağazası açılışına katılan Ahmet Nur Çebi, burada taraftarlarla fotoğraf çektirdi.

Ahmet Nur Çebi: Şenol Güneş’in milli takıma geçeceğini düşünmüyorum

Basın mensuplarının Şenol Güneş’in A Milli Takım’ın başına geçip geçmeyeceği ile ilgili sorularına Beşiktaş İkinci Başkanı, Güneş’in Milli takımın başına geçeceğini düşünmediğini ifade etti. Başkan Fikret Orman’ın resmi siteden yaptığı açıklamaları hatırlatan Çebi, sözlerini şöyle sürdürdü: “A milli takımımız bir milli meselemiz ama Beşiktaş’ta bizim için çok önemli. Biz burada 6 seneye yakın bu günler için çalıştık. Bir kurgu yaptık, strateji belirledik. Bu stratejimizin içerisinde Şenol hocamızın yeri bellidir. Ben milli takımın başına geçeceğini düşünmüyorum. Sayın Başkanımız Fikret Orman ifade ettiği gibi, hayal görmektir Şenol hocanın A Milli Takıma gitmesi. Orası bir milli takımdır. Önümüze nasıl bir tablo gelir bugünün şartları değişir mi? Umarım bizi zorlayan bir şey olmaz ve inşallah devam ederiz”

Atınç’a geçmiş olsun mesajı

Öte yandan bu sabah İspanya’da yapılan çalışmada sakatlanan Atınç Nukan’a geçmiş olsun dileklerini ileten Ahmet Nur Çebi, “Beşiktaş için herkes elinden geleni yapıyor. Allah bahtımızı açık etsin. Dün bir futbolcumuzun çapraz bağları koptu. Bunlar nazar mı diyelim bilmiyorum ama çok üzgünüm bu duruma. Allah futbolcunun da, transferinde hayırlısını nasip etsin” diye konuştu.

Takıma yapılacak takviyeler konusunda da fazla detaya girmek istemeyen Çebi, “Transferler bittiği zaman açıklama yapacağız. Bitmemiş bir şeyin açıklanması doğru değil diye düşünüyorum”  dedi.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber