Şenol Güneş'ten milli takım sorularına tepki! Niye sinirlenmeyeyim - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş’ten milli takım sorularına tepki! Niye sinirlenmeyeyim

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kayserispor ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşmanın sonrasında düzenlenen basın toplantısında milli takım ile ilgili sorulara tepki gösterdi.

Kayserispor maçını kazanmak için sahaya çıktıklarını ifade eden tecrübeli teknik adam, “Öne geçerek müsabakada avantaj yakaladık fakat bunu koruyamadık. Özellikle ikinci yarının başında yakaladığımız iki tane net pozisyon vardı. Bunları gole çevirebilseydik, belki oyun kopartılabilirdi. Tam tersi oldu.” dedi.

Şenol Güneş’ten milli takım sorularına cevap

Şenol Güneş, bir basın mensubunun, milli takımın başına geçmesi konusunda Türkiye Futbol Federasyonu ile ilk görüşmeyi ne zaman yaptığı yönündeki soru üzerine, “Şu anda anlaşma yapmam önemli değil. Kayserispor ile bir maç oynadık. Bu, takıma saygısızlık, bize saygısızlık. Sonra diyorsunuz ki sinirlendiniz. Niye sinirlenmeyim” yanıtını verdi.

Konuyla ilgili gerekli açıklamaların tüm taraflarca yapıldığını belirten Güneş, şunları söyledi: “Şu an açıklama yapacak bir konu yok. Milli takım haftası gelsin, o zaman veya boş bir zamanda konuşulur. Maç oynamışız ve 2-2 bitmiş. Bunu kapatalım. Ya da maçı kapatalım, onu konuşalım. Benim de işime gelir. Daha önce konuştum. Size sezon sonunda anlaşabileceğimi söyledim mi? Aynı şeyi sorup, aynı cevabı alıyorsunuz. Ben gereksiz ve anlamsız buluyorum. Zaten açıklama yapmışlar. Her gün bir kavga etmek istiyorlar. Ben bu kavganın içinde olmak istemiyorum. Net söylüyorum. Armut ile elmayı toplayan arkadaşlar, toplamaya devam etsinler. Maç oynanmış, tek sorunuz bu. Gizli bir şey yok. Söylenecek her şeyi söylemişim. Lütfen biraz sabırlı olun.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber