Şenol Güneş, Riva’da mesaide - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş, Riva’da mesaide

Şenol Güneş

1 Haziran 2019 tarihinden itibaren 4 yıllığına milli takım ile anlaşmaya varan Şenol Güneş, Riva’da mesaiye başladı. Tecrübeli teknik adamın TFF’nin Riva’daki Tesisleri’ne giderek incelemelerde bulunduğu belirtildi.

Şenol Güneş, tartışılıyor

Yaklaşık bir aydır devam eden TFF-Güneş görüşmeleri geçtiğimiz haftalarda noktalamış ve sözleşme resmen açıklanmıştı. Beşiktaş yönetimi de sezon sonuna kadar tecrübeli teknik adam ile yola devam edeceğini deklare etmesine rağmen Şenol Güneş hakkındaki tartışmalar bitmiyor. Yönetimin, Süper Lig’de ikincilik ihtimalinin zayıfladığı anda Güneş ile yolları ayıracağı da ileri sürülüyor.

Riva’da mesaiye başladı

Hürriyet’te yer alan haber göre Lucescu’nun gönderilmesinin ardından milli takımda göreve getirilen Güneş, dün sabah Türkiye Futbol Federasyon’unun Riva’daki tesislerine giderek çalışmalara başladı. Tecrübeli hoca, yeni dönem için yapacağı teknik direktörlük İçin çalışma odaları ve tesisisin genel durumu hakkında bilgi aldı. Bu arada öğleden sonra ise Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın ve Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner ise TFF’nin Riva tesislerine gelmesi dikkat çekti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber