Şenol Güneş'in yerine Tamer Tuna iddiası - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş’in yerine Tamer Tuna iddiası

Tamer Tuna

Beşiktaş’ta yönetim, Şenol Güneş’in mart ayında milli takımın başına geçme ihtimaline karşılık Tamer Tuna ile prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi. Genç teknik adam, Siyah-beyazlı takımın Şenol Güneş ile şampiyonluk yaşadığı ilk iki yılda yardımcı antrenör olarak teknik kadroda yer alıyordu.

Şenol Güneş’e milli takım için izin çıktı

Bursaspor ile oynanan maçtan gerek Şenol Güneş, gerekse Fikret Orman açıklamalarda bulunmuştu. Güneş, yönetimden teklif gelirse değerlendirebileceğini olmazsa milli takımı çalıştırabileceğini açıklamıştı. Fikret Orman da yayıncı kuruluşa “Şenol Güneş milli takıma gitme isteyebilir. Abartmaya gerek yok. Şu anda takımın başında, hocamızı göndermeye niyetimiz yok. Beşiktaş ile sözleşmesi bitince yine oturur konuşuruz. Ayrıca kendisinin adının Milli Takım ile anılması veya Lucescu’nun ayrılması durumunda Milli Takım’ın başına geçmesi de gayet normal. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Ama yine dediğim gibi bütün bu olasılıkları sezon sonunda hocamızla oturup konuşup değerlendiririz. Yönetim Kurulu, taraftarlarımız ve futbolcularımız hepimiz hocamızı çok seviyoruz” açıklaması ile hocanın gidebileceğine izin verdiği yorumları yapılmıştı.

Takım sezon sonuna kadar Tamer Tuna’ya emanet edilecek

Siyah-beyazlı yönetim, ilk önce Alanyaspor’u çalıştıran Sergen Yalçın’ı düşünse de Yalçın’ın takım çalıştırmasından dolayı bu fikrinden vazgeçti. Öte yandan Tuna’nın bu sezon Beşiktaş’ın birçok maçını yöneticilerin bulunduğu özel locadan takip etmişti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber