Şenol Güneş'ten Adriano'ya vize yok - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş’ten Adriano’ya vize yok

Adriano

Beşiktaş’ta yeni sezon öncesinde teknik direktör Şenol Güneş’in vazgeçilmez oyuncuları arasında yer alan Adriano’ya gelen teklifler bitmiyor. İsmi bir dönem Çin ve Brezilya kulüpleri ile anılan tecrübeli oyuncuya bu defada İspanya’dan teklif geldi. İspanyol ekiplerinden Real Betis’in bu oyuncuyu kadrosuna katmak istediği ileri sürüldü.

Şenol Güneş’ten onay yok

Siyah-beyazlı transfer komitesi üyelerinin görüşünü aldığı Şenol Güneş’in Adriano’nun kesinlikle takımda tutulması yönünde karar verdiği ifade edildi. Şenol Güneş’in yöneticilere “Transfer döneminde sorunlar var. Ekonomik olarak bazı oyuncularla yollar ayrılıyor. Adriano’yu gönderirsek sol bekte alternatifimiz yok. Yine gerekirse Gökhan Gönül’ün formsuz olduğu dönemlerde  sol bekte oynayabiliyor. Takımın ağabeylerinden birisi. Bu kadar tecrübeli oyuncuyu gönderirsek işimiz zor olur. Bu oyuncuyu bir şekilde kadroda tutalım” şeklinde sözler sarfettiği belirtildi.

Adriano’nun Beşiktaş performansı

İki sezon önce Barcelona’dan Beşiktaş’a gelen Brezilyalı sol bek, adeta Kartal’ın vazgeçilmezi haline geldi. Brezilyalı futbolcu 82 maçın 70’inde ilk on birde sahaya çıkarken 4 gol, 7 de asist yaptı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber