Şenol Güneş’ten Mario Balotelli açıklaması - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Şenol Güneş’ten Mario Balotelli açıklaması

Mario Balotelli

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Siyah-beyazlı ekibin golcü listesinde bulunan Mario Balotelli konusunda değerlendirmelerde bulundu. Başarılı teknik adam, Antalya kampı sırasında basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını cevapladı:

Mario Balotelli’nin yararı olmaz

Bir gazetecinin ‘Balotelli’nin transferi gündemde. Sezon başındaki düşüncelerinizden bir değişiklik var mı?” sorusuna Şenol Güneş, “Balotelli’yi kim yazıyor bilmiyorum. Oyunculuğunu tartışmıyorum. Elimde de bu tip oyuncular var. Sindirilebilir oyuncuyu değiştirebilirsiniz. Ama benim aldığım bilgiler, kendisine ve etrafına zarar verebileceği yönündeydi. Ancak oyuncu olarak iyi bir isim. Bedava alıyorsanız gelsin, yaramazlık yaparsa göndeririz. Bedava almazsak göndeririz ve bu sefer para kaybederiz. O zaman almayalım. Oyuncu tipi olarak uyabilirdi ama özel hayatıyla ilgili sıkıntısı bize uymuyor. Jaja’yla aynı sıkıntıyı yaşamıştım. Yönetim istiyor, sen niye istemiyorsun diyorlardı” dedi.

Benim kadrom yeterli

Takımın kadrosunun kendisi için yeterli olduğunun altını çizen Güneş, “Ben transfer istemiyorum. Benim kadrom yeterli. Kalecim, beklerim, defansım, orta saham, forvetlerim belli. Cenk giderse 1 oyuncu alınmasında fayda var. Bunun dışında hiçbir transfer beklentim yok. Ama öyle bir iyi oyuncu alırsın ki, bir şey diyemezsin. Orkan konusunda, Orkan’ı verip burayı boşaltıp başka oyuncu mu transfer edeceğiz. Oyuncu oynayamıyor diyorlar, burada oynasın. Yeri ve zamanı gelecektir, biz 3 kulvarda mücadele eden bir takımız. Orkan bunları yaşayacaktır, kolay değil. Cenk kaç senede bu noktaya geldi? Lens, Ricardo, Babel var burada. Kadronun çeşitliliğine bakmak gerekiyor. Konuşulan isimler var. Ama şu anda benim kadrom bu. Cenk gittiği için 1 oyuncu daha bakılıyor” diye konuştu

Beşiktaş’ta Mario Balatolli defteri kapandı

Öte yandan İngiltere’de İtalyan golcünün menajeri ile bir araya gelen Başkan Fikret Orman ve Asbaşkan Umut Güner’in yaptığı görüşmelerde olumlu sonuç çıkmayınca bu transfer girişimi şu anlık askıya alındı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber