SON DAKİKA- Fikret Orman'dan sürpriz seçim kararı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

SON DAKİKA- Fikret Orman’dan sürpriz seçim kararı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Vodafone Park’ta gerçekleştirilen Divan kurulu toplantısında sürpriz bir seçim kararı aldıklarını açıkladı. Borçların açıklanmasının ardından kürsüye gelen Başkan Orman, tüzük tadiline ihtiyaçları olduğunu belirterek, “Beşiktaş’ta zor bir sürece giriyoruz. Heyecanı arttırmamız lazım. 6.5 sene içinde yorulduk. Yönetim kurulu olarak alakalı seçime gideceğim. Aday olmak isteyenler gelsinler. Yeni bir yönetimle aday olacağım.”

Fikret Orman: Aday olmak isteyenler buyursun

Başkan Orman, baskın bir seçim olmayacağını ifade ederek aday olmak isteyenlerin ortaya çıkmasını istedi. Orman, “Aday olmak isteyenler açıklasın. Baskın seçim olmayacak. Herkes çıkıp konuşabilir ve aday olabilir. Ben yeni bir liste yaparak aday olacağım. Borcu düşürmek için projeleri olanlar, konuşanlar için de gayet güzel bir fırsat. Buyursunlar aday olsunlar. Yani diyorum ki hodri meydan”

Ayağa kaldıracak transferleri iki günde açıklarım

Transfer sürecinde yaşananlara da değinen Başkan Fikret Orman: Taraftarlar telefonuma mesaj atıyor, onu alın bunu alın diye. Sanki biz bilmiyoruz transfer yapmayı. Türkiye’yi ayağa kaldıracak transferleri 2 günde yaparız. Niye yapmıyoruz? Hayatın gerçekleri var çünkü.”

 

 

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber