Taraftarlardan Shinji Kagawa için ‘Come to Beşiktaş’ çağrısı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Taraftarlardan Shinji Kagawa için ‘Come to Beşiktaş’ çağrısı

Shinji Kagawa

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in 10 numara istemesinin ardından bu mevki için oyuncu arayışlarına başlayan yönetim Shinji Kagawa’yı listesine eklerken taraftarlarda harekete geçti. Beşiktaş’ın Japon futbolcuyu satın alma opsiyonu ile kiralamak istediği de biliniyordu.

Beşiktaş taraftarı yine iş başında

Geçtiğimiz yıllarda transfer döneminde başlatılan ve çığ gibi büyüyen ‘Come To Beşiktaş’a akımı Japon futbolcu içinde başlatıldı. Siyah-beyazlı taraftar, Kagawa’nın sosyal medya hesaplarına ‘Come To Beşiktaş’ iletisi ile doldurarak bu oyuncunun rotasını Türkiye’ye çevirmeye çalışıyor.

Shinji Kagawa için 2.5 milyon Euro’luk kiralama teklifi

Yeni sezon öncesinde bütçesinde daralmaya giden ve bu doğrultuda bazı oyuncularını satan Borussia Dortmund, Kagawa’yı gözden çıkardı. Beşiktaş yönetimi de Japon oyuncu için 2.5 milyon Euro kiralama teklifi sundu. Alman ekibi ilk hedeflerinin ise bu oyuncuyu satmak olduğunu iletmesine rağmen görüşmeler sürüyor.

5 yıldır Dortmund’da

5 yıldır Dortmund’un formasını giyen 29 yaşındaki futbolcu, Alman ekibiyle, 27 maça çıkan 29 yaşındaki futbolcu, 6 gol ve 5 asistlik performans ortaya koydu.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber