Tolgy Arslan'ın Fenerbahçe’ye transferinde son durum - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Tolgy Arslan’ın Fenerbahçe’ye transferinde son durum

Tolgay Arslan

Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, transfer döneminde ismi sık sık Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye transfer olacağı yönünde konuşulan Tolgay Arslan konusunda açıklamalarda bulundu.

Tolgay Arslan için tatmin edici teklif gelmedi

Sarı-lacivertli kulüpten kendilerine Tolgay için tatmin edici bir teklifin gelmediğini dile getiren Mahmutyazıcıoğlu “İki kulüp arasında görüşmeler yapıldı. İkinci başkanımızda bunu açıkladı. Ancak şu ana kadar tatmin edici bir teklif bize gelmedi. Bizim Tolgay için biçtiğimiz bir değer var. Eğer o değer verilirse ve Tolgya da gitmek isterse bu durum olabilir. Yine takas iddiaları konuşuluyor. Ne bu konuda onlardan ne de bizden bir girişim yok. Tolgay bizim sözleşmeli futbolcumuz”

Beşiktaş, Şener Özbayraklı’yı transfer edecek mi ?

Tolgay’ın Fenerbahçe’ye gitmesi durumunda Şener Özbayraklı’nın takasla takıma kazandırılacağına yönelik iddialar konusunda ise Beşiktaş yöneticisi, “Biz sağ bek arıyoruz ancak Tolgay takası olmazsa çok da ilgilendiğimizi söyleyemem. Şu anda bir teklif yok. Bizim Tolgay için biçtiğimiz değer 5-6 milyon Euro civarında. Resmi teklifler gelirse bunları değerlendireceğiz.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber