Beşiktaş’ın transfer dönemi için aldığı karar ne ? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ın transfer dönemi için aldığı karar ne ?

Beşiktaş’ta yeni sezon öncesi takıma yapılacak takviyeler konusunda çalışmalar sürürken yönetim ile teknik heyetin görüşmesinden transferin erken bir şekilde bitirilmesi kararı ortaya çıktı.

Siyah-beyazlı kulüpte Teknik Direktör Şenol Güneş ile yönetim arasında yaşandığı iddia edilen ‘yeni sözleşme krizi’nde mutlu sona ulaşılmasından sonra Ümraniye’de yeni sezonun planlaması yapıldı.

Transfer komitesi ile bir araya gelen teknik direktör Şenol Güneş, yeni sezon öncesi takımda kimlerin kalıp kimlerin gideceği yönünde uzun kapsamlı rapor verdi. Gidecek ve kalacak oyuncular belirlendikten sonra takıma yapılacak oyuncular konusu görüşüldü.

Beşiktaş, Bucaspor’un 17 yaşındaki futbolcusu Kerem Atakan Kesgin ile anlaşmaya vardı.

TRANFSERLER KAMPA YETİŞECEK

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın Teknik Direktör Şenol Güneş’e ‘Hocam raporunuzu aldık. Transferi en erken ve kısa sürede bitirmeye çalışacağız’ şeklinde bir konuşma yaptı. Bu sözler üzerine tecrübeli teknik adamın ‘Transferler ne kadar erken olursa ve kamp döneminde ne kadar birlikte çalışırsak o kadar iyi olur’ dediği ifade edildi.

ÖNCELİK FORVET ve STOPERE

Yapılan transfer zirvesinin ardından Siyah-beyazlı yöneticiler, Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda girişimlerine hız verdi. Beşiktaşlı yöneticiler ilk etapta takımdaki forvet sorunu çözmek istiyor. Geçen yıl kadroda yer alan Vincent Aboubakar konusunda geçtiğimiz hafta içinde Porto ve Loirent Kulübü ile görüşen Beşiktaş yönetimi son tekliflerini verip cevap beklemeye başladı. Bir ara ‘Aboubakar’ın İngiltere’de oynamak istiyorum’ şeklindeki demecinin ise gerçeklik payının olmadığı Kamerunlu futbolcunun İstanbul’da mutlu olduğu belirtildi.

Siyah-beyazlıların ikinci transferdeki gündem maddesi ise Marcelo Guedes’in durumunun ne olup olmayacağı. Marcelo’nun transfer olup olmayacağına göre bir yol haritası çizecek Beşiktaş’ta Marcelo giderse iki stoper alınacak. Brezilyalı bir yere transfer olmaz ise sol ayaklı bir stoper kadroya dahil edilecek.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber