Vagner Love, Corinthians ile anlaşmak üzere - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Vagner Love, Corinthians ile anlaşmak üzere

Vagner Love

Beşiktaş’ta son günlerin en tartışmalı futbolcularından Vagne Love’un Corinthians ile anlaşmaya çok yakın olduğu belirtildi. Şenol Güneş’in oyun planında yer almadığı için Antalya kampına alınmayan golcü futbolcunun menajeri son günlerde Siyah-beyazlı yöneticileri tehdit eden açıklamalar yapmaya başlamıştı.

Kulüpten izinsiz röportaj verdi

Öte yandan dün Brezilya basınına kulüpten izinsiz röportaj vererek Siyah-beyazlı yönetimi eleştiren golcü oyuncu hakkında disiplin soruşturması başlatıldı. Brezilya’da yayın yapan Radio Bandeirantes’e konuşan golcü oyuncu, “Beşiktaş’ın bana 5 aylık borcu var. Bu sorun çözülmediği için hala transfer görüşmeleri yapamıyorum. Ben sözümü tuttum. Antrenmanlara çıktım, programa hep uydum. Şenol Güneş bana ‘Seni kadroda düşünmüyorum’ dedi. Ben de dedim ki, ‘O zaman alacağımı alır ve hayatıma devam ederim.” Dünyadaki bütün kulüpler bir oyuncuyu istemezse parasını öder ve yollar ayrılır. Beşiktaş bunu yapmıyor” dedi.  Aynı haberin detaylarında FIFA kozunu kullanan Brezilyalı oyuncu, “Bugüne kadar bütün kurallara uydum ve hep sessiz kaldım. Ancak içim rahat. Eğer sorun çözülmese FIFA’nın bana başka bir kulüpte oynama hakkı vereceğinden eminim. Sorun çözülmez ve paramı alamazsam FIFA’ya gideceğim.” diye açıklamalara bulunmuştu.

Vagner Love’un Beşiktaş performansı

Menajer ile devamlı temas halindeki oyuncunun Corinthias ile anlaşmaya çok yakın olduğu dile getirildi. Beşiktaş’tan alacaklarına karşılık bonservisini almaya çalışan tecrübeli golcüden en az zararla kurtulmak isteyen yönetim, bu oyuncudan belli bir oranda bonservis bedeli bekliyor.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber