Vagner Love'un menajerinden yeni açıklama! CSKA Moskova… - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Vagner Love’un menajerinden yeni açıklama! CSKA Moskova…

Vagner Love

Beşiktaş’ta yönetimin kadro dışı bıraktığı Vagner Love’un menajerinden yeni bir açıklama daha geldi. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Kulübü’nü FIFA’ya gitmekle tehdit eden Brezilyalı golcünün menajeri Evandro Ferreira, Rus Championat sitesine değerlendirmelerde bulundu.

Sözleşmeye fesh etmeye yakınız

Oyuncunun Beşiktaş ile sözleşmeye fesh etmeye çok yakın olduğunu iddia eden Ferreira, oyuncusunun son durumu hakkında şunları ifade etti: “Serbest kaldığında hangi kulüpte oynayacağına karar vereceğiz. Henüz Rus kulüpleriyle görüşmedim ama CSKA Moskova gibi bir seçenek gündeme gelirse Vagner bundan çok memnun olur”

Fikret Orman’dan Vagner Love açıklaması

Geçen sezon devre arasında Brezilyalı golcüyü çok isteyerek transfer ettiklerini hatırlatan Başkan Orman, “Vagner Love kaliteli bir oyuncu tutmadı. Bizi şampiyon yapacağını düşünerek aldık ama olmadı. İyi bir kulüp bulursa gider, bulamazsa kalır. Biz ona bonservis ödedik. Bu bonservis gerçeğiyle birlikte şartlar uygun olursa gidecek. Ben Beşiktaş’a geldiğimde 20 dava vardı. Vagner Love’un kulüpten alacakları var. Bunu da alacaktır. 7 senedir hiç Beşiktaş’ın UEFA ile olan davasını duydunuz mu? Hayır.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber