Video- Ahmet Nur Çebi'nin ‘Başkan adayı olacak mısınız?’ sorusuna verdiği cevap - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Video- Ahmet Nur Çebi’nin ‘Başkan adayı olacak mısınız?’ sorusuna verdiği cevap

Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın sürpriz erken seçim kararı almasının ardından gözler başkanlığa aday olacağı öne sürülen İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’ye çevrildi.

Ahmet Nur Çebi: Fikret Orman olmazsa …

15 Şubat 2018 tarihinde bir üniversitede panele katılan Beşiktaş İkinci Başkanı, öğrencilerden gelen ‘Beşiktaş başkanlığına aday olacak mısınız ? sorusuna şu cevabı vermişti: “Herrkesin gönlünde Beşiktaş’ta maç seyretmek, taraftar olmak, genel kurul üyesi olmak ve hatta başkanlığa gelmeyi istemeniz lazım. O yola doğru giderken nezaketi ve saygıyı bozmadan yaptığınız taktirde Beşiktaş’a katkı verirsiniz. 6-7 sene mücadele verdim Fikret Bey ayrılmışsa o zaman başkanlığa gelirim. Bu benim görevim ve kimse kusura bakmasın ben aday olurum. Biri gelip gidecek ki herkes görev alacak”

Fikret Orman’dan erken seçim açıklaması

Başkan Fikret Orman, sabah saatlerinde gerçekleştirilen divan kurulu toplantısında erken seçim kararını aldığını belirterek, “Beşiktaş’ta zor bir sürece giriyoruz. Heyecanı arttırmamız lazım. 6.5 sene içinde yorulduk. Yönetim kurulu olarak alakalı seçime gideceğim. Aday olmak isteyenler gelsinler. Yeni bir yönetimle aday olacağım. Aday olmak isteyenler açıklasın. Baskın seçim olmayacak. Herkes çıkıp konuşabilir ve aday olabilir. Ben yeni bir liste yaparak aday olacağım. Borcu düşürmek için projeleri olanlar, konuşanlar için de gayet güzel bir fırsat. Buyursunlar aday olsunlar. Yani diyorum ki hodri meydan”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber