Video- "Anderson Talisca için ilk defa 21 milyon Euro mantıklı oldu" - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Video- “Anderson Talisca için ilk defa 21 milyon Euro mantıklı oldu”

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Anderson Talisca’nın Brezilya Milli Takımı’nın Rusya ve Almanya ile oynayacağı özel maçların kadrosuna çağrılmasını yorumladı. Demirkol, Siyah-beyazlı kulübün bu oyuncunun bonservisini almaya yönelik girişimleri konusunda da fikirleri açıkladı.

Anderson Talisca’nın bonservisi alınmalı mı ?

Spor Servisi programında Talisca’nın Brezilya Milli Takımı ile Dünya Kupası’na gitme durumu konuşulurken Demirkol, “Talisca’nın Milli Takıma davet edilmesi büyük şanstır. Dünya Kupası’na da giderse Talisca’yı almak ilk defa mantıklı hale gelir. Mayıs ayına kadar Beşiktaş’ın da opsiyonu var. Zaten bu oyuncuyu isteyen bazı kulüplerin olduğunu biliyoruz. Monaco ciddi bir şekilde ilgileniyor. Talisca’da istiyorsa bu futbolcu alınmalı” dedi.

Anderson Talisca, 4-5 ay sonra fiyatı artacak

Yıldız oyuncunun Rusya’da mücadele etmesi durumunda ise piyasasının 4-5 katlanacağını dile getiren Mehmet Demirkol, sözlerini şöyle tamamladı: “Dünya Kupası için garanti alıyorsan 21 milyon Euro’yu verip almak şimdi çok mantıklı. Çünkü sonra Talisca’yı 80’e satarsın. Talisca da istiyorsa evi sat, parayı bas ve al. Riskli mi? Evet. Kulübü bile batırabilir ama bir üst seviyeye geçmek istiyorsan bu riski alacaksın”

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber