Video- Şenol Güneş, haziranda milli takımın başında - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Video- Şenol Güneş, haziranda milli takımın başında

Beşiktaş’ta yaklaşık 15 gündür futbol kamuoyunu meşgul eden ‘ Şenol Güneş, Milli Takım’ın başına geçiyor’ iddiaları dur durak bilmeden devam ediyor. Bursaspor maçı öncesinde iyice zirveye çıkan iddialar sonucunda bu olayın gerçekleşebilmesi için birinci konumda bulunan Mircea Lucescu ile yollar ayrıldı.

Şenol Güneş, Milli Takım’ın başına geçecek mi ?

TRT Spor’da yayınlanan Gündem Futbol programında konuşan Sabah gazetesi yazarı Fatih Doğan, Lucescu ile yaşanan ayrılık sonucunda aldığı şu istihbaratı paylaştı: “Türk bir teknik adamla çalışmanız daha iyi olur”

Şenol Güneş’in haziran ayında A Milli Takımın teknik direktörü olacağını kaydeden Doğan, sözlerine şöyle tamamladı: “Yapılan açıklamalara bakıyoruz. Şenol Güneş, ‘Beşiktaş beni kovmadan gitmem’ diyor. Hocanın sezon sonu sözleşmesi bitiyor ancak hocaya yeni sözleşme önerilmedi. Bence zaten Şenol Güneş yeni sözleşme yenilemeyecek. Hafta içinde Başkan ile hoca bir araya gelecek. TFF’nin iki takımı çalıştır teklifini görüşecekler. Şenol hoca ilk ismi milli takımla anıldığı zaman bu öneriye sıcak bakmıştı fakat o günlerde bu olaya karşı çıkan kişi Fikret Orman idi. Şu anda bunu çözecek kişi de başkan Orman. Şu anda düşünülmesi gereken Güneş’in hem milli takımı hem de Beşiktaş’ı çalıştırması formülü üzerinde konuşulmalı. Sezon sonu kesinlikle %99 imzayı görmeden birşey diyemeyiz ama Şenol Güneş’in önümüzdeki hazirandan itibaren kesin hocası olduğunu düşünüyorum.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber