Vincent Aboubakar: Hocamız bize çok bağırıyor - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Vincent Aboubakar: Hocamız bize çok bağırıyor

Vincent Aboubakar

Porto’da forma giyen Vincent Aboubakar, takımın teknik direktörünü överken hocalarının gol atamadıkları zaman kendilerine çok bağırdığını açıkladı. Siyah-beyazlı yönetim, Kamerunlu golcüyü kadrosuna katmak için büyük uğraş vermesine rağmen kulüpleri ile anlaşamayınca yıldız futbolcu Porto’ya geri dönmüştü.

Beşiktaş soyunma odasındaki görüntüleri kriz çıkardı

Porto ile Beşiktaş arasında oynanan Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında cezası nedeniyle forma giyemeyen Aboubakar, karşılaşmanın bitiminde Siyah-beyazlı ekibin soyunma odasına gelerek eski takım arkadaşları ile hasret gidermişti. Ryan Babel’in çektiği videoda geçmişte yaptıkları gibi dans etmeleri ise Porto taraftarı ve Portekiz medyası tarafından büyük eleştiri almıştı.

Vincent Aboubakar

Sergio Conceiçao da eleştirmişti

Ortaya çıkan görüntülerden sonra yıldız oyuncuyu eleştiri yapan kervanına takımın teknik direktörü Sergio Conceiçao da katılmış ve “Ben kaybettiğimde çocuklarıma karşı bile gülemiyorum. Aboubakar’ın görüntüsü elbette hoşuma gitmedi. Fakat yapacak bir şey yok, devam etmek zorundayız. Bunu masum bir hareket olarak görmeliyiz. Böyle bir şey yaşanmamış gibi davranacağız” demişti.

Kamerunlu golcü kulübün dergisine yaptığı açıklamada yaşanan olaylardan dolayı özür dilemiş ve şunları açıklamıştı: “Mağlubiyetten dolayı tabi ki üzgündüm. Ben profesyonelim ve şu anda Porto’nun oyuncusuyum. Maç bittikten sonra eski takım arkadaşlarımı görmek için soyunma odasına gittim. Soyunma odasında herkes tıpkı benim gibi dans ediyordu. Sonra Babel ile konuştuk biraz. Kameraya çekti. Bunun farklı algılanacağını hiç düşünmemiştim. Niyetim kimseyi kırmak değildi. Ancak gördüğüm kadarıyla bu görüntüler fazlasıyla yanlış anlaşılmış. Ben her şeye rağmen Porto taraftarından ve kulübümden bu sebepten dolayı eğer onları kırdıysam özür diliyorum.”

Vincent Aboubakar: Sergio Conceiçao’nun bize katkısı çok fazla

Takımın teknik direktörü hakkında övgü dolu sözler kullanan Vincent Aboubakar, “Takım olarak çok çalışıyoruz. Şu anda lideriz bunda en büyük pay tabi ki bizi çok çalıştıran hocamıza ait. Ancak gol atamadığımız zaman bize çok bağırıyor. Kendisinin bizden beklentileri çok fazla. Her zaman saha içinde hareketli olmamızı istiyor” dedi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber