Volkan Şen, Beşiktaş’a mı geliyor ? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Volkan Şen, Beşiktaş’a mı geliyor ?

Volkan Şen

Spor Toto Süper Lig’de gelecek sezon iddialı bir kadro kurma çalışmalarına devam eden Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in eski öğrencisi Fenerbahçeli Volkan Şen ismi gündeme gelebilir.

Fenerbahçe Kulübü İkinci Başkanı Mahmut Uslu, yeni sezon hazırlıkları kapsamında gazetecilerle yaptığı sohbet sırasında Volkan Şen hakkında açıklamalar yaptı.

Volkan Şen, Beşiktaş’a gidebilir

Volkan’ın kulüp baktığını ifade eden Uslu, “Kendisine  şu anda teklif yok, menajerleri olabilecek diyorlar. Volkan Beşiktaş’a transfer olabilir. Bu tip şeylere  alışmamız lazım.” dedi.

İkili arasında tranfser döneminde ne yaşanmıştı

İki yıl önce Şenol Güneş’in Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanan maçtan sonra ‘Bursaspor kaptanı Beşiktaş’a gelmek için yalvardı’ şeklindeki açıklamasından sonra bu ismin Volkan Şen olduğu iddia edilmişti. Bayağı bir polemik konusu olmuştu. Tecrübeli hocanın açıklamasından sonra yıldız oyuncu da bu konuyla ilgili olarak, “Bu konunun benle hiç alakası yok. Bu konular geçtiğinde hemen Şenol Hocayı aradım. Benle alakası olmadığını biliyordum ama kendisiyle konuştum ve bir de hocadan duymak istedim. Şenol Hoca gereken açıklamayı yapacaktır diye düşünüyorum. Çünkü buradan benim bir şey söylemem, benim için doğru olmaz. Şenol Hoca böyle bir şey söylemiş ve devamında da inşallah Şenol Hoca kim olduğunu söyler. Bu açıklamayı şunun için yapıyorum ki; kamuoyu bilmelidir. Bu konunun benle hiçbir alakası yoktur. Gereken açıklamayı Şenol Hoca yapacaktır” demişti.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber