Yeni sezon formalarına ilgi büyük - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Yeni sezon formalarına ilgi büyük

Beşiktaş

Beşiktaş’ın 2017-2018 sezonunda giyeceği yeni sezon formalarına Siyah-beyazlı taraftarlarının büyük ilgi gösterdiği açıklandı. Dün sabah saatlerinde satışa çıkan yeni sezon formaları geçen yıllara göre ilk gün tam 7 kat fazla satış gerçekleştirildi.

Beşiktaş Kulübü de resmi sitesinden taraftarların göstermiş olduğu ilgi için taraftarlarına teşekkür etti.

Yeni sezon formaları kaç TL’den satışta

Dün sabahtan beri Kartal Yuvası ile adidas mağzalarında satışlarına başlayan formaların fiyatları da belli oldu. Taraftarlar, 2017-2018 sezonu Beşiktaş yetişkin formalarını 169 TL, çocuk formaları ise 125 TL’lik fiyatlarla satın alabiliyor.

Kulüpten korsan uyarısı

Öte yandan Beşiktaş’ın yeni sezon formaları satışları sürürken Beşiktaş Kulübü de geçtiğimiz günlerde korsan ürünler konusunda taraftarlarını uyarmıştı. Kulüpten yapılan açıklamada şöyle denilmişti:

“Çeşitli telefon numaralarından (özellikle (0212) 702 21 92) taraftarlarımızı arayan bazı kişilerin, kulübümüzün formalarıyla ilgili özel bir kampanya düzenlediği bilgisini vererek satış yapmaya çalıştıklarını öğrenmiş bulunmaktayız. Kulübümüzün böyle bir uygulaması yoktur. Bu veya benzeri numaralardan yapılan hiçbir aramayı lütfen dikkate almayınız. Bu yolla yapılan satışlarda taraftarlarımız kandırılmaya çalışılarak, sahte ürünler pazarlanmaktadır”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber