Yunanistan'dan Beşiktaş'a Loris Karius müjdesi - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Yunanistan’dan Beşiktaş’a Loris Karius müjdesi

Loris Karius

Beşiktaş’ta son haftalarda yediği hatalı goller nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde Loris Karius konusunda Siyah-beyazlıları sevindirecek gelişmeler yaşanıyor. Alman kalecinin hafta içinde de parasını alamadığı için Siyah-beyazıl kulübü FIFA’ya şikayet ettiği ortaya çıkmıştı.

Beşiktaş göndermek istiyor ama …

Sezon başında Liverpool’dan iki yıllığına kiralık olarak kadroya katılan yıldız oyuncu, yediği hatalı gollerden sonra iyice gözden düştü. Beşiktaş yönetimi de bir yıl daha kiralık sözleşmesi bulunan oyuncuyu geri göndermek için İngiliz Kulübü yetkilileri ile pazarlık halinde olduğu öne sürülüyordu.

Loris Karius, Beşiktaş’tan ayrılacak mı ?

İngiliz medyasında yer alan haberlere göre Liverpool ise Alman kalecinin Beşiktaş’ta oynamasından mutlu ve bir sezon daha kiralık olarak forma giymesini istiyor. Öte yandan Hürriyet gazetesi de Karius hakkında çok flaş bir habere imza attı. Yunan ekiplerinden Olympiakos’un kadrosundaki kalecilerden memnun olmadığı ve bu nedenle kaleci arayışı kapsamında Karius ile ilgilendiği öne sürüldü. Haberin detaylarında bu transferin gerçekleşmesi için Olympiakos Başkana Evangelos Marinakis’in yakın dostu Fikret Orman’dan yardım isteyeceği de yazıldı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber