Beşiktaş Haberleri (1 Mayıs 2020 Cuma) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (1 Mayıs 2020 Cuma)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 1 Mayıs 2020 Cuma günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 1 Mayıs 2020 Cuma günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, siyah beyazlı kulüp için büyük hedefleri olduğunu ve ne gerekiyorsa yapacağını açıkladı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

ERDOĞAN YEŞİLYURT, BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLACAK MI?

Transferde son dakika gelişmesi yaşanıyor! Süper Lig’de liderlik mücadelesi veren Demir Grup Sivasspor’un tecrübeli ismi Erdoğan Yeşilyurt’u Galatasaray’dan sonra Beşiktaş ve Trabzonspor da gündemine aldı. Önceliği Sivasspor’da kalmak olan tecrübeli oyuncu kulübüyle anlaşamadığı takdirde yeni sezona şampiyonluk yarışı içinde olacak 4 büyük takımdan birinde forma giyme şansı yüksek. (DHA)

ATİBA’DAN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMALARI

“Buradaki yedinci senemde geriye dönüp baktığım zaman Türkiye’de Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu gördüm. Nereye giderseniz gidin, hangi şehre giderseniz gidin kulübün ve takımın gördüğü büyük destek gerçekten inanılmaz. İstanbul’da sokakta yürürken insanların size olan yaklaşımı gerçekten özel ve size kulübün, takımın ne kadar büyük olduğunu her zaman hatırlatıyor. Takımlarına verdikleri destekle ne kadar tutkulu olduklarını kolayca görebiliyorsunuz.” (Tam Saha)

OĞUZHAN ÖZYAKUP’TAN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMALARI

“Yaşadığımız şeyler nedeniyle uzun vadeli planlar yapmak çok zor. Buraya 15-20 maç oynarım diye geldim, sezon iptal edildi. Ben buraya uzun vadeli olarak gelmedim. Biraz uzaklaşmam gerekiyordu. Sergen Hoca’ya da bunu söyledim zaten. Hedefim iyi oynayıp geri dönmek. Belki Beşiktaş’a para kazandırabilirdim.” (TRT Spor)

RIDVAN DİLMEN’DEN BEŞİKTAŞ SÖZLERİ

“Bugün Beşiktaş, Fenerbahçe taraftarına sorsan, oynanmasın der. Tabii ki öncelikle sağlık için söyler ama hedefsiz kaldığı için de söyler. Karmakarışık bir durum var. Antrenmanlar başlanabilir, Mayıs sonuna kadar beklenecektir. Fransa’nın sandalına, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere gibi ülkeler de binerse, biz nasıl başlayacağız? Futbol önemli bir sektör, bununla birlikte en çok sevilen spor dalı. Önce sağlık demek lazım.” (NTV)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber