Beşiktaş Haberleri (10 Kasım 2019 Pazar) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (10 Kasım 2019 Pazar)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 10 Kasım 2019 Pazar günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 10 Kasım 2019 Pazar günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Pascal Nouma ile Ryan Babel arasında gerilim yaşanırken, Oğuzhan Özyakup için sürpriz bir transfer iddiası ortaya atıldı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

RYAN BABEL’DEN PASCAL NOUMA’YA CEVAP

Pascal Nouma geçtiğimiz günlerde 8-0 paylaşımı yapan Ryan Babel’e tepki göstermişti. Ryan Babel bugün Nouma’ya cevap verirken, “Sakinleş dostum… Artık gündemde kalmanın zor olduğunu biliyorum.” dedi. Nouma ise çok geçmeden “Sen de haklısın, gündemde kalman lazım. Futbol yok, boya kafayı pembeye. Bu arada cevabı Real Madrid maçından sonra verseydin. Antep’i yendikten sonra komik olmuş” yanıtını verdi.

BURAK YILMAZ’IN SAKATLIĞINDA SON DURUM

Beşiktaş’ta Burak Yılmaz sevinci yaşanıyor. Braga maçında dinlendirilen Burak Yılmaz’ın sakatlığını atlattığı ve forma giyebilecek duruma geldiği belirtildi. Bu sezon forvet pozisyonunda sorunlar yaşayan Beşiktaş, Umut Nayir ve Güven Yalçın gibi isimlerden verim almaya çalışmıştı. Bu süreçte Umut Nayir Beşiktaş’ın tesellisi oldu.

ERDOĞAN’DAN AHMET NUR ÇEBİ’YE TAVSİYE

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi’yi kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı oyuncular konusunda tavsiylerde bulundu. İşte o diyalog:

ÇEBİ: Faizlerin aşağı düşmesi hem Beşiktaş’ın hem de borçlu kulüplerin sorunlarını çözmede yardımcı oldu.

ERDOĞAN: Beşiktaş büyük bir camia. Genlerinizde öz kaynak var. Öz kaynaklardan yetiştirdiğiniz efsanelere, yıldızlara sahipsiniz. Paraları yabancı oyunculara yatırmak yerine öz kaynaklara yatırım yapın. Beşiktaş’a daha fazla fayda sağlarsınız. (Sabah)

OĞUZHAN ÖZYAKUP TRABZONSPOR’A MI TRANSFER OLUYOR?

Beşiktaş kaptanı Oğuzhan Özyakup’un Trabzonspor ile adı anılıyor. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı’nın yerine Ünal Karaman’a Oğuzhan Özyakup transferini önerdi. Ağaoğlu aynı zamanda Yunus Mallı’yı da adaylar arasına yazdı. Trabzonspor bu iki futbolcudan birini Ocak ayında transfer ederek Yusuf Yazıcı’nın boşluğunu kapatmayı planlıyor. (Akşam)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber