Beşiktaş Haberleri (11 Nisan 2020 Cumartesi) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 11 Nisan 2020 Cumartesi günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 11 Nisan 2020 Cumartesi günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Gelecek sezonun kadrosunu kurmak için harekete geçen Beşiktaş’ta her geçen gün yeni isimler heyecan yaratıyor. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

1986-87 ŞAMPİYONLUĞU BEŞİKTAŞ’A VERİLECEK Mİ?

Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekereteri Mesut Urgancılar, “Mesut Bakkal’ın itirafları neticesinde TFF’ye bir başvuruda bulunduk, cevabını bekliyoruz. Evde boş oturmak yerine ‘1986-87 Şampiyonu Beşiktaş’ açıklaması yapıp özür dileyebilirler.” dedi. Kulübün mali durumunu anlatan Urgancıoğlu, “Pandemi olmasa bile bizim takım bütçemizi 56 milyon avrodan 30-35 milyon avro seviyesine düşürmemiz gerekiyordu. Son 20 günde bizim yıllık gelirlerimizin %25’inin buhar olduğunu görüyoruz.” diye konuştu. (Yeni Şafak)

LORİS KARİUS BEŞİKTAŞ’TAN AYRILACAK MI?

Beşiktaşlı kaleci Karius, Orkun Işıtmak’ın Youtube kanalının konuğu oldu ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Geleceği hakkında “Futbolda her şey çok hızlı değişir. Asla bilemezsin. Sadece futboldan keyif almaya çalışıyorum. Mutlu olmaya çalışıyorum. Gelecekte ne olacak, bekleyip göreceğiz. Şu an ben de bilmiyorum.” ifadelerini kullandı. (FutbolArena)

GÖKHAN GÖNÜL VE CANER ERKİN FENERBAHÇE’YE TRANSFER OLACAK MI?

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, yönetime verdiği öneride “Caner Erkin’in kalitesi tartışılmaz. Ama maddi boyuttan dolayı kendisiyle sözleşme uzatılmayabilir. Gökhan Gönül’den de oldukça memnunum. Maaşlarda indirim istenebilir.” ifadesini kullandı. Şayet sezonun tamamlanmasının ardından bütçe kısmak zorunda olan Beşiktaş oyuncularla yollarını ayırırsa, Fenerbahçe harekete geçebilir. (Fanatik)

BEŞİKTAŞ’TAN ELJERO ELİA TRANSFERİ

Medipol Başakşehir’de forma giyen Eljero Elia menajerler aracılığıyla Beşiktaş’a önerildi. Elia sözleşmesinin bitimine aylar kala Beşiktaş’a gitmek istiyor. Beşiktaş yönetimi, Elia’ya bonservis bedeli olmadığı için sıcak bakıyor. Ancak 33 yaşındaki kanat oyuncu ile ilgili son kararı ise teknik direktör Sergen Yalçın’ın vereceği öğrenildi. (Takvim)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber