Beşiktaş Haberleri (17 Nisan 2020 Cuma) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (17 Nisan 2020 Cuma)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 17 Nisan 2020 Cuma günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 17 Nisan 2020 Cuma günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Loris Karius’un ayrılık ihtimali tartışılırken, Dorukhan Toköz ve Mircea Lucescu konusunda sıcak gelişmeler yaşandı. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

JEREMAİN LENS BEŞİKTAŞ’TAN AYRILACAK MI?

Hollanda basınına konuşan Lens, “Çok şey yazıldı. İnternette takımdan ayrılmak istediğim ve Hollanda’ya kaçtığım yönünde haberler okudum. Bunlarla ilgili söyleyebileceğim tek şey var. Beşiktaş’la hala iki yıllık bir sözleşmem bulunuyor ve yeterli süreyi alıyorum. Ayrılmamı gerektirecek bir durum yok” dedi. (Fanatik)

GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE’YE TRANSFER OLACAK MI?

Fenerbahçe ile de anılan A Milli oyuncunun siyah beyazlılarda devam edeceği bildirildi. Gönül görüştüğü Torunoğulları’na, “Beşiktaş bana her zaman kucak açtı. Futbolu burada bırakıp, sonrasında teknik ekipte yer almak istiyorum” dediği bildirildi. Gökhan Gönül ile kriz sonrasında 1+1 yıllık sözleşme imzalanması planlanıyor. (Sabah)

GÜVEN YALÇIN’DAN SERGEN YALÇIN AÇIKLAMASI

“Sergen Hoca’yı çok izlemiştim. Gollerini çok gördüm. Sergen Hoca’yı ilk görünce ne diyeceğimi bilemedim heyecandan. Antrenmanları çok iyi geçiyor. Çok az mola oluyor, topla çok oynuyoruz. Sergen Hoca’nın eski stili hızlı dokunuşlarını idmanda yapıyoruz. Tek dokunuş, iki dokunuş gibi idmanlar yapıyoruz. Her idman maç gibi oluyor. Takımda herkes oynamak, kendini göstermek istiyor. Ben de elimden geleni yapıyorum. Oğuzhan abi de yurt dışından geldi ve kaptan oldu. 10 numaralı formayı giydi. Ben de onun gibi olmak istiyorum. 10 numara formayı giymek ve kaptan olmak harika bir şey.”

LUCESCU’DAN BEŞİKTAŞ’IN TEKLİFİNE YANIT

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın teknik direktörlük göreve gelişiyle sportif direktörlük için adı geçen Mircea Lucescu suskunluğunu bozdu. Mircea Lucescu, Rumen basınında Digisport’a yaptığı açıklamada, “Sportif Direktörlük pozisyonu için Beşiktaş’ı reddettim. Temmuz’da ne olacağını göreceğiz. Biraz ara vermek zorunda kaldım ama neler olacağını gelecekte göreceğiz.” ifadelerini kullandı. (FutbolArena)

ABDULLAH AVCI’DAN BEŞİKTAŞ SÖZLERİ

“Beşiktaş sürecinde çok şeyler öğrendim. Kötü başlayan süreç. Anlık sonuç alma ve plan organizasyon dahilinde kültür oluşturma vardır. 6 haftalık süreçte olumsuz sonuçlar, sonrasında üst üste 6 galibiyet aldık. O dönemde kendimi çok iyi hissettim. Tribünler beni çağırdı. Ondan sonra hiç aklıma gelmeyecek bir ayrılık süreci oluştu. Olumluyu da olumsuzu da yaşadım. Hep bulunduğum yerde en iyisini yapmaya çalıştım. Zorluklarla karşılaşacağımı biliyordum. Alınan olumlu ve olumsuz sonuçlarda herkes kendi üzerine bir şey almalıyken, ben de bunu yapıyorum.” (Bein Sports)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber