Beşiktaş Haberleri (21 Nisan 2020 Salı) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Video

Beşiktaş Haberleri (21 Nisan 2020 Salı)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 21 Nisan 2020 Salı günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 21 Nisan 2020 Salı günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Süper Lig’e verilen ara sonrası tesislerdeki ilk idmanlar başladı. Gruplar halinde idman yapan futbolcular sosyal mesafeye özen gösterdi. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

KARİUS VE DORUKHAN BEŞİKTAŞ’TAN AYRILACAK MI?

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, Murat Özen’in instagram hesabında açıklamalarda bulundu.

“Karius’un sezon sonunda sözleşmesi bitecek. Karius bize sıkıntı yarattı. FIFA’ya alacaklarıyla ilgili gitti. Karius’la anlaşamadığımız konu şu, hak etmediği ayları da istiyor. Top oynanmadı sonuçta. O konuda anlaşmazlığımız var. Gitmek istiyor. FIFA’ya da gitti. Kendi bileceği iş. Dorukhan bizim oyuncumuz. Son derece talihsiz bir sakatlık geçirdi. Toparlanma sürecinde. Tek başına Ümraniye’de çalışıyor ve kendisini tebrik ediyorum. İnşallah uzun yıllar Beşiktaş ve Türk futboluna büyük katkısı olur.”

OĞUZHAN BEŞİKTAŞ’A DÖNECEK Mİ?

Oğuzhan Özyakup, Hollanda basınına açıklamalarda bulunurken, Türkiye’ye dönmek istemediğini ifade etti. Milli futbolcu, Hollanda’da, ailesinin yanında mutlu olduğunu belirtti ve şu anda Türkiye’ye dönme gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi. Beşiktaş’ın takas transferinde kullanmak istediği milli futbolcu, siyah beyazlılara kapısını kapattı. (Türkiye Gazetesi)

KALECİ BRAVO, BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLACAK MI?

Önümüzdeki sezon kalede Loris Karius ile devam etmeyecek olan Beşiktaş, Premier Lig’de forma giyen birçok kaleciyle ilgilenirken gündeme gelen son isim Manchester City’nin tecrübeli file bekçisi Claudio Bravo oldu. Sport Witness’a göre Siyah-Beyazlılar’ın Hart’ın yanı sıra Manchester City’nin tecrübeli file bekçisi Claudio Bravo ile ilgilendiği de belirtildi. (Fanatik)

SLAVEN BİLİC’TEN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMALARI

Beşiktaş’ı çalıştırdığı dönemde seyircisiz karşılaşmalara çıktıklarını söyleyen Bilic, “Taraftarlardan kaynaklı ceza almıştık ve maçlar seyircisiz olarak oynanmıştı. Ancak bu hoş bir durum değil. Kalabalıklar esastır ve onlar olmadan çok farklı bir duyguyla sahada olursunuz. Aynı atmosferi yakalayamazsınız. Ancak şu anda içinde bulunulan durum farklı. Maalesef tek yol bu ise, bu durumdan da bu yolla çıkmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı. (FutbolArena)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Video