Beşiktaş Haberleri (24 Nisan 2020 Cuma) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (24 Nisan 2020 Cuma)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 24 Nisan 2020 Cuma günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 24 Nisan 2020 Cuma günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Loris Karius sözleşme fesih iddialarını yalanlarken, Burak Yılmaz ise maaşında indirim yapmadığı haberlerine tepki gösterdi. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

BURAK YILMAZ’DAN MAAŞ İNDİRİMİ AÇIKLAMASI

“İnsanlarımız büyük bir sıkıntıda. İnsanlarımız hayatlarını kaybediyor. Böyle bir ortamda ödemeleri konuşacak bir insan değilim. Böyle bir insan vicdansızdır zaten. Artık bu konunun kesilmesini istiyorum. Başkanımızla 5-6 gün önce görüştüm, “Bu dönemde yanınızdayım. Ne istiyorsanız yapalım. Ben her zaman sizinleyim” dedim. Daha ne yapabilirim? Ben kaptan olarak her zaman elimi taşın altına soktum, her zaman da sokmaya hazırım. Benim Beşiktaşlılığım babamdan geliyor. Babam da Beşiktaş’ta forma giydi. Bana da nasip oldu. Kaptanlığa kadar geldim.”

NSAKALA BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLACAK MI?

Beşiktaş, Alanyaspor ile kontratı biten Fabrice N’Sakala ile anlaşmaya varmıştı. Fakat Kongolu oyuncunun, Belçikalı bir taraftara verdiği cevap kafaları karıştırdı. Belçikalı bir taraftar; 29 yaşındaki oyuncuya özelden, “Anderlecht’e geri dön” yazarken N’Sakala da, “İşte, bu iyi bir fikir” cevabını verdi. Belçika basınında yer bulan bu diyalog, oyuncunun Anderlecht’e geri dönebileceği şeklinde yorumlandı. (Fanatik)

ERSİN DESTANOĞLU BEŞİKTAŞ’IN KALECİSİ OLMAYA HAZIR

Beşiktaş’ın genç kalecisi Ersin Destanoğlu, “Kalecilik konusunda Neuer’i örnek alıyorum. Fizik yapısı olarak kendime benzetiyorum. O yüzden onun videolarını izleyerek buralara geldim. Her kaleciyi izliyorum ama rol model olarak Neuer’i örnek alıyorum. Hedefim Beşiktaş’a uzun yıllar hizmet etmek ve kaptan olmak. Her futbolcunun Avrupa’ya gitme hayali vardır ama önce kulübümüze bir hizmet edelim.” dedi.

ELNENY BEŞİKTAŞ’TA KALACAK MI?

Mohamed Elneny’nin geleceği hakkında menaceri Ömer Uzun konuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle birçok şeyin beklemede olduğunu kaydeden Uzun, “Elneny geçen sene kiralama bedeli verilmeden gelen bir isim. Çok kaliteli bir oyuncu. Şu ana kadar resmi bir görüşme yapamadık ancak şunu biliyorum ki teknik heyet ve Beşiktaş, Elneny’yi gelecek sezon da takımda tutmak istiyor” dedi. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber