Beşiktaş Haberleri (29 Nisan 2020 Çarşamba) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (29 Nisan 2020 Çarşamba)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 29 Nisan 2020 Çarşamba günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 29 Nisan 2020 Çarşamba günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş, Haziran ayında başlaması beklenen Süper Lig için planlarını hazırladı. İdmanlara devam eden Beşiktaş, Süper Lig’e hazır girmeyi istiyor. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

BEŞİKTAŞ, NSAKALA’YI TANSFER EDECEK Mİ?

Fabrice N’Sakala transfer açıklamasında, “Beşiktaş’ta göreve başladıktan sonra konuşmadım. Ama ekibiyle konuştum. İyi bir iletişimimiz var. Beşiktaş ile yaptığımız son lig maçında biraz sohbet ettik ancak transferle ilgili değildi. Kontağımız iyi, mesajlaşıyoruz ama transferi hiç konuşmadık. Bekliyorum.” dedi. (Fanatik)

LUKA MODRİC BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLACAK MI?

Luka Modric, Domagoj Vida’nın fotoğrafına yaptığı yorumda, “Gergin görünüyorsun kardeşim, biraz nefes al.” sözlerini yazdı. Domagoj Vida, milli takım arkadaşına verdiği yanıtta ise “Kebap yedim kardeşim. Beşiktaş’a gel.” ifadelerini kullandı.

AHMET NUR ÇEBİ’DEN TALİSCA TRANSFERİ AÇIKLAMASI

“Ben Beşiktaş’ın ekmeğini yedim. Sezon sonuna kadar kalırım’ gibi bir karakter sergilerse zaten takımda kalır. Talisca geldi de biz mi gelmesin dedik? Talisca buradaki ücretlere oynayacaksa gelsin oynasın. Talisca burada kazandığı paranın 10 katını kazanıyor. Eğer vefa borcum var deyip dönerse kapıyı açarız.” (TRT Spor)

KOVALENKO’NUN MENAJERİNDEN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI

Beşiktaş’ta son dakika transfer gelişmesi… Beşiktaş’ın transfer listesindeki isimlerden Viktor Kovalenko’nun menajeri Vadim Shablii, oyuncusunun sözleşmesinin bu yaz biteceği haberlerini yalanlayarak 2021’e kadar Shakhtar ile bir sözleşmeleri olduğunu açıkladı. (Fanatik)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber