Beşiktaş Haberleri (9 Kasım 2019 Cumartesi) - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş Haberleri (9 Kasım 2019 Cumartesi)

Beşiktaş haberlerinde son dakika! 9 Kasım 2019 Cumartesi günü basında yazılan Beşiktaş haberlerini bir araya getirdik. Beşiktaş gündeminde neler var? Beşiktaş haberleri burada.

Beşiktaş’ta 9 Kasım 2019 Cumartesi günü öne çıkan gelişmeleri bir araya getirdik. Beşiktaş’ta Braga yenilgisinin ardından takımın Denizlispor maçında sergileyeceği performans bekleniyor. Takımın başında yer alamayan Abdullah Avcı’nın Denizlispor karşısında saha kenarında olması bekleniyor. Beşiktaş haberleri siyah beyazlı taraftarların en çok arattığı konular arasında yer aldı. Son dakika Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş gündemindeki gelişmeleri sizler için derledik.

MANUEL FERNANDES’TEN BEŞİKTAŞ SÖZLERİ

Manuel Fernandes bir dönem formasını giydiği Beşiktaş’ı unutamadı. Manuel Fernandes, Rus basınına yaptığı açıklamada, “Türk takımlarıyla karşılaşmak her zaman güzel. Trabzonspor ile Türkiye’de maç yaptığımızda da sevinmiştim. Çünkü Türkiye’de uzun zaman geçirdim. Beşiktaş’ta çok güzel anılarım oldu çünkü.. İstanbul şehri, Beşiktaş taraftarları ve kulüp çalışanları. Beşiktaş hayatım boyunca benim kalbimde yer alacak. Beşiktaş’ı ve Beşiktaş taraftarlarını asla unutmayacağım.” dedi.

BURAK YILMAZ BEŞİKTAŞ’TA KALACAK MI?

Beşiktaş’ta yıl sonu yaklaşırken, sözleşmesi bitecek oyuncular için harekete geçildi. Burak Yılmaz, Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile masaya oturmaya hazırlanan Beşiktaş yönetimi, takımın 3 önemli futbolcusunu kaybetmek istemiyor.Burak 2.5 milyon Euro, Caner 1 milyon 750 bin Euro, Gökhan ise 1 milyon 700 bin Euro kazanırken, Ahmet Nur Çebi bu ücretlerde indirim talep edecek. (Takvim)

ABDULLAH AVCI DENİZLİSPOR MAÇINA GELECEK Mİ?

Beşiktaş’ta gribal enfeksiyon nedeniyle Braga deplasmanına gidemeyen teknik direktör Abdullah Avcı’nın tedavisi devam ediyor. Yarın oynanacak Denizlispor maçı öncesi yoğun tedavi uygulanan Abdullah Avcı’nın Denizlispor maçında saha kenarında olması bekleniyor. Ancak eğer iyileşme olmazsa Abdullah Avcı’ya, Denizlispor maçı için de izin verilmeyeceği ifade edildi. (Milliyet)

ABDULLAH AVCI GÖREVDEN ALINACAK MI?

Beşiktaş yöneticileri, siyah beyazlı takımın teknik direktörü Abdullah Avcı’nın Braga maçında rotasyon yapmasından ve ortaya koyulan futboldan rahatsız oldu. Ahmet Nur Çebi’nin “Ligde karşılaşacağımız Denizlispor maçı için mi bu kadar önemli oyuncu Braga’ya götürülmedi? Ligin zayıf takımlarından biriyle hem de evimizde yapacağımız ve çok rahat kazanabileceğimiz maç için Avrupa’yı feda etmiş olduk. Böyle bir tercih Beşiktaş’a yakışmadığı gibi kabul edilemez” sözleriyle tepkili olduğu belirtildi. Abdullah Avcı gribal enfeksiyonu atlatınca savunma yapması istenecek. (Türkiye)

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber