Fikret Orman, Anderson Talisca ve Caner Erkin'i barıştırdı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman, Anderson Talisca ve Caner Erkin’i barıştırdı

Anderson Talisca ve Caner Erkin

Beşiktaş’ta Süper Lig’de Trabzonspor ile oynanan karşılaşmanın bitiminde soyunma odasında kavga eden Anderson Talisca ve Caner Erkin barıştı. Olayın yaşandığı ilk günden beri gelişmeleri takip eden Başkan Fikret Orman, milli maçlardan sonra Ümraniye’ye gelerek ikili ile birebir görüşme yaptığı ifade edildi.

Anderson Talisca ve Caner Erkin kolkola dışarı çıktı

Takım içinde kavga ortamı istemediğini ikiliye bir kez daha ileten Başkan Fikret Orman, Anderson Talisca ve Caner Erkin arasındaki buzları eritti. İki futbolcu daha sonra beraber dışarı çıktı ve çalışmalarda yer aldı. Öte yandan yemekte de bir arada oldukları ifade edilen futbolculardan Caner’in Talisca’ya ‘Karamel’ Talisca’nın da Caner’e ‘Fişek’ diye hitap etmeye başladığı öğrenildi.

Talisca kavga için demişti ?

Öte yandan Beşiktaş’ın Brezilyalı oyuncusu Talisca, dün Sabah gazetesine verdiği röportajda Caner Erkin ile yaşanan kavga konusunda şu açıklamayı yapmıştı: “Herşey bir amaç için… Sadece bu… Aynı amaç için savaşıyoruz ve bu çok normal. Bundan sonra da böyle şeyler olacaktır. Her takımda olur. Futbolda çok olan şeyler bunlar. Çok normal şeyler. Eğer burada her adım, kulübü, takımı daha iyiye taşımak için atılıyorsa hiçbir sorun yoktur. Her takımda, her zaman olabilecek şeyler bunlar. Başka bir anlamı kesinlikle yok.!”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber