Fikret Orman: Arzulanan şampiyonluk gelecektir - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman: Arzulanan şampiyonluk gelecektir

Fikret Orman

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulübün çıkarmış olduğu Beşiktaş Dergisi’nin haziran sayısında camiaya seslendi.

Fikret Orman’ın yazısı şöyle

Başkan Fikret Orman’ın Haziran ayı dergisindeki yazısı ise şöyle: “Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak armamızı taşıyan bütün branşlarımızla, katıldığımız tüm şampiyonalarda çetin mücadeleler verdik. Sporcularımız tüm branşlarda sahaya emeklerini, alın terlerini, Kartal yüreklerini koydular, forma aşkıyla yarıştılar. Bazı branşlarda kulübümüzü ve camiamızı gururlandıran başarılar elde ettik, bazı branşlarımızda da maalesef hedeflediğimiz sonuçları alamadık. Ancak hangi branşta olursa olsun, Beşiktaşlı duruşumuzdan taviz vermedik. Bizim bundan sonraki sezonlarda da duruşumuz değişmeyecek.
Yine çifte şampiyonluğa imza atan Beşiktaş Mogaz, Türk hentbolunda tarih yazmaya devam ediyor… 2018-19 sezonunu Kadınlar 1. Ligi’nde şampiyon olarak tamamlayan Kadın Futbol Takımımız, ülkemizi ve Beşiktaş’ı Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek. Amatör branşlarda yarışan sporcularımız, müzemize yeni madalyalar kazandırdı. Ayrıca birçok altyapı takımımız, yarıştıkları kulvarlarda şampiyonluklara imza attılar. 2018-19 sezonunun özellikle ikinci yarısında bizleri heyecanlandıran bir performans ortaya koyan futbol takımımız ise, maalesef ligi arzuladığımız noktada bitiremedi. Ancak en kısa sürede, yeni teknik direktörümüz ve futbol takımımızla arzuladığımız şampiyonluğun geleceğine tüm kalbimle inanıyorum.
Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiğimiz Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda beni ve arkadaşlarımı yönetime seçme teveccühünü gösterdiniz. Bu göreve her zamanki gibi layık olmak için elimden geleni yapacağım. Farklı görüşlere, farklı eğitimlere, farklı çevrelere, farklı ailelere sahip olsak da bizi buluşturan ortak nokta Beşiktaş’tır. Yeni sezonda da tüm branşlarımızda şampiyonluk için mücadele ederken de, kulübümüzün geleceği olan projeleri hayata geçirirken de Beşiktaşlı duruşumuzla yine Türk Sporu’nun öncüsü olacağız. Kültürümüzden, tarihimizden ve elbette ki sizlerden aldığımız güçle, çok daha büyük başarılara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber